reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie wiem czy sie dzis doczekam na te wyniki bety i progesteronu 😰. W poniedzialek lub wtorek ide na powtorke. Stresa mam ze progesteron za niski bedzie czy cos...ogolnie strasznie sie boje powtórki. Nie wiem kiedy isc do lekarza. Czy czekac i za jakies 2 tygodnie czy umawiac sie od razu w przyszlym tggodniu. Z tym ze nie bedzie pewnie jeszcze nic widac. Nie mam pojecia 😱😱😱

Hmm ja bym poszla w przyszlym. :)
 
reklama
Nie wiem czy sie dzis doczekam na te wyniki bety i progesteronu 😰. W poniedzialek lub wtorek ide na powtorke. Stresa mam ze progesteron za niski bedzie czy cos...ogolnie strasznie sie boje powtórki. Nie wiem kiedy isc do lekarza. Czy czekac i za jakies 2 tygodnie czy umawiac sie od razu w przyszlym tggodniu. Z tym ze nie bedzie pewnie jeszcze nic widac. Nie mam pojecia 😱😱😱
Ale na ktorym ma byc plus? Ten elektryczny pisze schwanger bo po niemiecku a na drugim w obu okienkach miala sie kreska pokazac tak jak na wielu normalnych testach. To inne testy niz 2 dni temu co ten plus mial byc🤣🤣🤣 nie wiem jakie ty testy robisz 🤣🤣🤣🤣🤣 fotke dodam jak mial wygladac 2 krechy i tyle 😊

Ja bym poszła w 6 tyg i wtedy jest szansa, że będzie widać a w przyszłym to niekoniecznie...

Fajnie, że cie rozbawiam - kochana ja tylko jeden test ciążowy w życiu robiłam i wyszła m druga rózowa kreska. Także nie mam obycia 🙃🙃. Myślałam, że w tamtym teście z 2 okienkami tez ma być plus 🙃🙃🙃.

Ja robiłam jakiś płytkowy pipetką nakładałam kropelki...
 
Ja bym poszła w 6 tyg i wtedy jest szansa, że będzie widać a w przyszłym to niekoniecznie...

Fajnie, że cie rozbawiam - kochana ja tylko jeden test ciążowy w życiu robiłam i wyszła m druga rózowa kreska. Także nie mam obycia 🙃🙃. Myślałam, że w tamtym teście z 2 okienkami tez ma być plus 🙃🙃🙃.

Ja robiłam jakiś płytkowy pipetką nakładałam kropelki...
No wlasnie poszlabym w 6 ale...zalezy jaka wyjdzie beta i progesteron z wczoraj i jak w poniedzialek. Bo ostatnio nie robilam zadnych badan i umowilam sie w 6 tygodniu...a 4 dni po spodziewanej @ beta miala marne 23 i koniec był.
 
No wlasnie poszlabym w 6 ale...zalezy jaka wyjdzie beta i progesteron z wczoraj i jak w poniedzialek. Bo ostatnio nie robilam zadnych badan i umowilam sie w 6 tygodniu...a 4 dni po spodziewanej @ beta miala marne 23 i koniec był.
Ja chyba na Twoim miejscu umówiłabym się jak najszybciej skoro była przykra sytuacja w tamtym miesiącu (jak dobrze pamiętam?) może z wynikami bety i progesteron póki co :)
 
U mnie dzisiaj 43 dc ale jestem po poronieniu. Nie mam żadnych objawów jak na okres, a wyczekuję go niesamowicie... poprzednio modlilam się żebym nie dostała okresu, a teraz błagam żeby przyszedł [emoji28]
Ja też nie mam żadnych objawów na @ i na ciążę też nie więc sama już nie wiem 🤔 a do tego zaczynam robić się zła na całą tą sytuację
 
Melduje się z moim pęcherzykiem żółtkowym [emoji16]
Lada moment tu będzie bobas [emoji110]
IMG_20200403_120828.jpeg
 
reklama
Do góry