reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Czesc dziewczyny :)
Mozna dolaczyc ?
Troche o mnie, mam 32 lata w tym roku, partnera 2 lata starszego. Jestem “macocha” jego 6letniej corki. 2020 przyniosl mam kilka dobrych wiadomosci, jedna z nich jest decyzja mojego partnera o powiekszeniu naszej rodziny.
Zarezerowalismy wakacje w maju w egzotyczne miejsce, wiec wolimy odczekac 6miesiecy ze staraniami, zreszta ja mam implant od prawie 2 lat, ktory zamierzam wyciagnac (tylko Kiedy?) w przeszlosci mialam robione badania hormonalne, gdzie lekarz podejrzewal PCOS.. na ostatniej wizycie gin, lekarka mi powiedziala, ze widzi ze mam duzo pecherzykow w jajnikach.

Sorry ze przydlugo!
 
One są dość schowane - wiszą między gumami na pasku ;) 2 rodzaje - te z moich fot są fioletowe a te drugie to Pink eco - też robiłam haha i też ok :)
U mnie.sa na dziale dziecięcym, kiedys widzialam przy napojach :D
Zobacze jutro w większej biedrze :D Za to byłam świadkiem złapania złodziejki haha Wyrywała się jak nie wiem!! Niezły teatrzyk.

w hebe wszystkie ciążowe wykupione😂 Czyżby to ten magiczny 2 stycznia? 😂
 
reklama
A więc tak sprawdziłam sobie to zasinienie no i w sumie nie wiem - wydaje mi się, że mam ciemniejsze wargi sromowe, ale już sama nie jestem pewna. Co mnie natomiast zdziwiło, to, że całe wejście do pochwy mam pokryte mleczną gęstą wydzieliną, która nie wypływa. Wygląda jakbym się tam oblała mlekiem 😂 Sprawdzałam do tej pory to co miesiąc przed @ i było zawsze dużo wodnistego śluzu, ale on po prostu wypływał a nie jakby pokrywał mnie całą od środka. Kurcze mam nadzieję, że robi się ten tzw. czop sluzowy i dlatego wyjątkowo przed @ mam sucho na wkładce po owu a zawsze ze mnie ciekło bo może to się gromadzi w środku w jakimś celu.
 
Do góry