reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

To moja pierwsza ciąża, wiec porównań brak:)
Ale z objawów zauważyłam: bardzo wrażliwe sutki i przed okresem zamiast plamien, sporo wodnistego śluzu :) ale brzuch ciągnął identycznie jak na okres!:)
To faktycznie lepiej się nie doszukiwać objawów przed...myślałaś ze zbliża się jednak @???😉 w którym dniu cyklu robiłaś test? U mnie 31dc ale się boje robić testów zawsze czekam do @...
Jeszcze raz gratki 🎊😉
 
reklama
To faktycznie lepiej się nie doszukiwać objawów przed...myślałaś ze zbliża się jednak @???😉 w którym dniu cyklu robiłaś test? U mnie 31dc ale się boje robić testów zawsze czekam do @...

Dziekuje!:) okres powinnam dostać dziś, a test zrobiłam we wtorek wieczorem :) była kreska, dosyć wyraźna:) te meeega wrażliwe sutki nie dawały mi spokoju :) ale do wtorku brzuch bolał jak przed okresem :) bardzo trzymam kciuki❤️ A jak się czujesz? Może warto już testować?:)
 
Dziekuje!:) okres powinnam dostać dziś, a test zrobiłam we wtorek wieczorem :) była kreska, dosyć wyraźna:) te meeega wrażliwe sutki nie dawały mi spokoju :) ale do wtorku brzuch bolał jak przed okresem :) bardzo trzymam kciuki❤ A jak się czujesz? Może warto już testować?:)
Myśle ze raczej nie warto cycki bolą i skurcze mam jak na okres nic wyjątkowego ani „innego” z objawów nie zauważyłam 😉😜 powinnam jutro dostać okres..wiec czekam
 
Czy jest możliwe że z testów wychodzi mi że mam owulacje wczoraj miałam pecherzyk 21 mm i okropny ból jajnika z którego szła komórka jajowa A sluzu brak ... dosłownie sucho .
 
Czy jest możliwe że z testów wychodzi mi że mam owulacje wczoraj miałam pecherzyk 21 mm i okropny ból jajnika z którego szła komórka jajowa A sluzu brak ... dosłownie sucho .
Myślę że tak, z tego co wiem śluz owulacyjny może być głęboko przy szyjce, nie musi wcale wypływać na zewnątrz. Ja raz miałam taka sytuację, że totalnie bym nie widziała ze mam śluz owulacyjny, ale siedziałam sobie dluzej na kibelku i go tak jakby wyparłam, wysikalam :D jak wstałam to zwisał do samego kibelka :D 😂 sorki za szczegółowy opis ale tak było 🤷‍♀️
 
A u mnie zmiany i zmiany w pracy kobitki. Okazało się, że zwerbowana psiapsiółka w pracy dostała awans kierowniczy i teraz będzie mną rządzić i innymi osobami :D Mam nadzieje, że to nie popsuje relacji, bo wiecie pewnie jak to bywa...


Albo mam jakies omamy albo widzę.

Też mam omamy.

hej :) dawno nie pisałam, ale jest okazja do napisania :)

JESTEM W CIĄŻY!! :):)
dzisiaj kolejna beta przede mną, powina być już ponad 1000 <oby>

No i faktycznie cuda się zdarzają, bo w ogóle nie brałam tego cyklu pod uwagę bo 3 dni przed owu były przytulanki, a tutaj taka niespodzianka :)

Gratuluje :) Pięknie

Plemniczek jest w stanie krażyć te 3 dni to nie ma się co dziwić. Fajnie, że się udało :)

Gratuluje ciąż.

Ja niestety w niej znowu nie jestem 🤬🤬🤬:(

No to nieciekawie. Nie tak miało być! :(
Wykorzystaj pokłady energii i znów startuj, albo odpocznij od forum i wracaj z siłami znów ;)

Dziewczyny:

1. Beta (przedwczoraj) 97
2. Beta (dzisiaj) 356

Odstęp między badaniami równe 48h🙈

Pięknituko! Gratuluje!

Zdrówka!

Myślę że tak, z tego co wiem śluz owulacyjny może być głęboko przy szyjce, nie musi wcale wypływać na zewnątrz. Ja raz miałam taka sytuację, że totalnie bym nie widziała ze mam śluz owulacyjny, ale siedziałam sobie dluzej na kibelku i go tak jakby wyparłam, wysikalam :D jak wstałam to zwisał do samego kibelka :D 😂 sorki za szczegółowy opis ale tak było 🤷‍♀️

Grunt, że panu/partnerowi wtedy nie zwisał ;) 😅 😜
 
Hej dziewczyny, witam Was wszystkie. Czy ja też mogę dołączyć? ;)
Podczytuje Was od początku wątku, czasem też coś napisałam, ale głupio mi było się udzielać bo nie byłam jeszcze staraczką :errr:
Jednak od lutego rozpoczęliśmy starania o pierwszą dzidzię ❤️
Okres miałam 10 lutego. Cykle około 28 dniowe (27-31 dni). Według aplikacji następna miesiączka 9 marca. Więc zatestuje sobie 8 marca ❤️

Gratuluję wszystkim, którym się udało z dwoma kreskami i trzymam kciuki za pozostałe staraczki ;)
 
A ja ten cykl chyba muszę odpuścić. Dziś 16 dc, jestem przed owu, ale dopadła mnie grypa, dostałam antybiotyk, więc starania na razie niewskazane😔
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa :) to mój 3 cykl starań o pierwszego bobaska :) do @jeszcze 5 dni, chodź nadzieję trzeba mieć do końca. Może tym razem się uda :) Trzymam za nas kciuki i wszystkim życzę II kreseczek :)
Który dzień cyklu masz? Testowałaś już?
 
Do góry