reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Badanie śluzu to lepiej olać. W cyklu którym się udało cały czas miałam bardzo mało białego śluzu. W zasadzie to się zastanawiałam czy to czasem nie jest cykl bezowulacyjny. Dopiero 23 dnia cyklu pojawił się płodny śluz ale tylko na parę h. I jest dalej tak jak było mało śluzu i biały.
Jak powinien wyglądać śluz po zapłodnieniu? [emoji848]
 
Jakie leki masz przepisane? Mi w cyto wyszly zmiany zapalne nabłonka które w tym momencie dołączam ale pani doktor stwierdziła że to nie przeszkadza w staraniach...

Sama już nie wiem 🙄
W wynikach cytologii dokladnie napisali: "stwierdza sie inne zmiany nienowotworowe: zmiany odczynowe zwiazane z zapaleniem (lacznie z typowymi zmianami reparacyjnymi)" dostalam na to macmirror complex.
 
Badanie śluzu to lepiej olać. W cyklu którym się udało cały czas miałam bardzo mało białego śluzu. W zasadzie to się zastanawiałam czy to czasem nie jest cykl bezowulacyjny. Dopiero 23 dnia cyklu pojawił się płodny śluz ale tylko na parę h. I jest dalej tak jak było mało śluzu i biały.
Właśnie ja też miałam mało i biały a dziś sporo i taki jakby płodny
 
Dziewczyny wrocilam z wizyty od ginekologa...ciaża bliźniacza...
 

Załączniki

  • 20200107_170948.jpg
    20200107_170948.jpg
    825,8 KB · Wyświetleń: 200
U mnie właśnie jakoś dziwnie z tym sluzem. Wczoraj wieczorem wylew dosłownie wody(?) pozniej cisza i teraz znów. Bardzo leeki przezroczysty śluz dosłownie prawie jak woda 😳 do wczoraj był gestawy, kremowy biały a wczoraj i dziś coś takiego 🙄 plus pobolewanie zwiększa się jakby na @? ☹️
 
reklama
Do góry