reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny. Zrobię jutro ostatnia bete. I tak co am być to będzie A to naprawdę jest stesujace, te wyczekiwania na wyniki [emoji4] Jak będzie prawidłowy przyrost to pasuje z beta. I umawiam się do giną. Jak mu powiem wynik przez telefon to wtedy będzie wiedział kiedy mam przyjść [emoji4]
Co prawda jestem "nowa" ale czytalam większość Waszych postów i z tego co pamiętam jak bylam w 1szej ciąży to nie wiedzialam tylu rzeczy , które wiem teraz po ponad roku starań i chyba byłam wtedy zdrowsza i szczęśliwsza bo nie martwilam się przyrostem (nawet nie wiedziałam ze trzeba powtarzać) zrobilam test, pozytyw, wizyta u lekarza po tygodniu i wtedy dostalam skierowanie na bete itp itd. Co ma byc to będzie, i czy Verona zrobi ten przyrost czy po prostu pojdzie do lekarza to nic nie zmieni. Przy okazji bety moze jedynie zrobić progesteron sprawdzic czy nie ma niedoboru. A poki co to sie nie stresowac i odpoczywac [emoji16]
 
reklama
Kurde ja już sama nie wiem, bo test robiłam dzisiaj o czułości 10 i kreska taka jak wstawiłam więc jakby było 50 to musiałaby być bardziej tłusta [emoji848] Ale mam schizy [emoji58]
Niekoniecznie, nie schizuj tylko rób te betę dziewczyno. Jak teraz zaczniesz panikowac to oszalejesz w ciągu 10 min i serio psychiatryk
 
Dziewczyny spokojnie [emoji4] Wiadomo że chcecie doradzić itd. Koniec tematu. Powtórzę jutro bete dla świętego spokoju i bez emaila wynik do giną tak jak chcial[emoji4] I wszystko!
Verona jestem spokojna. Po prostu myslalam ze forum jest po to żeby dzielić się wiedzą i doswiadczeniem. Ale widocznie nie. Jest tylko do głaskania główki i mówienie ze looo będziesz mieć za 3 miesiace brzuszek i plus 10 kilo. Ja myslalam ze fakt znajde tu właśnie taką pozytywna atmosferę ale też porady i dziewczyny które dzieła się tym co przeżyły. A w zamian jest wieczne ale o to ze ktos napisal cos wartościowego i chce komuś dac radę bo już w podobnej sytuacji byl.
 
Ja doceniam każda radę, każdej doświadczonej dziewczyny. Wiadomo że jak ktoś coś przeżył to chce kogoś ostrzec [emoji4] Dziękuję Wam za wszystkie rady, bo każdy komentarz i dwa jest cenna [emoji4]
Verona jestem spokojna. Po prostu myslalam ze forum jest po to żeby dzielić się wiedzą i doswiadczeniem. Ale widocznie nie. Jest tylko do głaskania główki i mówienie ze looo będziesz mieć za 3 miesiace brzuszek i plus 10 kilo. Ja myslalam ze fakt znajde tu właśnie taką pozytywna atmosferę ale też porady i dziewczyny które dzieła się tym co przeżyły. A w zamian jest wieczne ale o to ze ktos napisal cos wartościowego i chce komuś dac radę bo już w podobnej sytuacji byl.
 
No niestety za wszystko trzeba płacić i wszystko takie drogie. Na NFZ próbowałam chociaz po skierowanie na badania to szkoda gadać, tylko spławiają czlowieka.

Ale w Polsce? Co za dziady!

Ja nie miałam z tym problemu. Normalnie hormony mam jutro na NFZ (trzy), na drożność do szpitala też dostałam na NFZ. Na szczęście mi problemu nie robią..

Hej, zastanawiam się bardziej czy jest sens iść na monitoring w 3 cyklu starania żeby w ogóle zobaczyć czy wszystko jest Ok, czy jeszcze się wstrzymać jakiś czas bo tak na prawdę to początki starania.

Idź, idż. Ja poszłam na swój 1 monitoring i od razu miałam ciąże 😍 😍 ale kto mógł przewidzieć, że moje owualcje były zaraz po okresie 9-10 dc wtedy.,

Żeby to było takie proste. Jak słyszę od kogoś nie planuj, uprawiaj seks, cieszę się tym.. no JAK?! Czy Wy umiecie się tak wyciszyć? Ja totalnie nie. Nie potrafię, nie umiem. Może niektórzy mają takie predyspozycje ja nie, niestety. To takie udawanie ze mnie to nie obchodzi. W środku wszystko i tka analizuję [emoji6]

Nie martw się... ja też nie potrafię.
Mam taki charakter że muszę mieć wszystko poukladane, przemyślane, analiza, dedukcja, A tak na spontana to po prostu wbrew mojej naturze !! 🙄 🙄 😔 😔 😔
 
reklama
Do góry