reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki forever!

KUOTU i ciągnie Cię za wszystko i poniewiera? :eek: Z Manieczkiem tego nie miałam :eek: jestem jakby......nieprzyzwyczajona :zawstydzona/y:


POCZKU :))) RURECZKO :)))
A w ogóle to chciałabym zaprotestować! Też chcę zobaczyć mini Rurecki i Pocki :zawstydzona/y:
 
reklama
MADE pełen pakiet :tak: Ciąganie, na przykład ściąganie mi notoryczne spodni od piżamy :eek: ciąganie za dzianinowe sukienki i sweterki i włosy, wieszanie się na nodze, gryzienie, ściskanie, szczypanie, pacanie łapkami z całej siły, po buzi też dostaję regularnie, kopanie i rzucanie się przy KAŻDYM przewijaniu plus KRZYK :eek::eek::eek:

Nie... Kamil mi nic z tego nie serwował... też jakby nie nawykniętam....:eek:
 
Właściwie to nawet nie pamiętam, żebym w najdzikszym seksie pozwalała się kiedykolwiek tak poniewierać i żebym tyle włosów miała wyrwane i tak żebym była pogryziona....... :errr:
 
LILU - pięknie sobie to gniazdko uwiłaś :zawstydzona/y: Bardzo mnie się podobuje to wszystko! Wpadła mi również w oko półeczka nad łóżkiem :-p Ślicznie to wymyśliłaś :*


ASIONKU! Ja doczytałam, ze Ty podejrzenia masz względem swojego łona czy nie łona :eek: Bardzo mnie to gryzie, bo nie doczytałam ciągu dalszego, a chciałabym już pogratulować :-p:-D:-D:-D
 
O matuchno najkochańsza!!!!!!!! Made!!!!!!!!!! Moja doopa tańczy z radości i śpiewa!!!!


Właśnie! Asionku jak test????????????????? Jeju od rana miałam o tym pisać i przez "sprzeczkę" z ukochanką wyleciało mi z głowy!!!!!

Made półeczka jest super! Ja przez taką jedną półeczkę IKEA wszystkie obrazki stawiałabym na półeczkach :-) Przewiesić zawsze można - a jak tak stoi to ładnie! A z tym jednym obrazeczkiem będę musiała się rozstać już w niedzielę....Póki co cieszę swoje oczy....
 
reklama
EWCIA - u nas RaRa też działa uspokajająco :-)


LILU - no właśnie, właśnie.....bo to przecież 14-go ten wielki dzień. Ciekawa jestem czy się spodoba, mam wielką nadzieję, ze tak :))
 
Do góry