reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
Brydziajones - 25.0625.06
Moniqaa -26.06 -@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Mroowka - 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
Staraczka13 18.07 18.07
Ewka358
EMALIA82
Tamaguczi

Witam porannie i przeklejam listę:) brydzia nowy cykl nowa nadzieja na ustrzelenie potomka! Coś mnie już od trzech dni głowa boli jak nie wiem co. Gratuluje sukcesów kulinarnych!

 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Zobaczę jaki dzisiaj mi wyjdzie pasek i dam znać na kiedy mnie trzeba będzie przesunąć.
Jeden plus taki, ze 29 już wyjeżdżam na wakacje i jak przyjedzie to bynajmniej później.
Wiem dokładnie co piszecie z tą psychiką - czemu zawsze tak dużo musimy myśleć.....chyba taka już nasza natura:-)
 
Cześć dziewczyny! Witam wszystkie nasze nowe kolezanki :cool2:
Kurcze, kiepsko się czuję, choróbsko nie odpuszcza. Co prawda gorączki już nie mam bo biorę antybiotyk, ale dusi mnie strasznie w klatce piersiowej i zaczyna mnie męczyć kaszel...masakra,kiedy to w końcu minie....
 
A! Lamorela ja Ci nie podziękowałam jeszcze! Tak mnie kobieto zawstydziałaś i natchnęłaś zarazem, że też się we mnie Makłowicz rozbudził. W weekend zaserwowałam Pieczoną golonkę w sosie miodowo-musztardowym z rozmarynem i czosnkiem :) właściwie to podziękowania od mojego M. :) i jeszcze na deser skusiłam sie na drożdżowe ciasto z truskawkami :) :tak:
 
Ulika!!! Szalejesz! a M przypadkiem się nie zastanawia skąd taka zmiana nagle?;-) Pewnie pomyśli,że masz coś na sumieniu skoro tak go rozpieszczasz ;-). Zazdroszczę mu! Szkoda,że dla mnie nikt takich pyszności nie robi. grrrr
 
Pozdrowienia znad morza-oczywiscie jak my przyjezdzamy tu to pogoda sie psuje:( u mnie @ ma byc 2 lipca ale z testowankiem nie wiem czy wytrzymam dlugo. Od wczoraj strasznie mnie mdli i juz mialam bliskie spotkanie z kibelkiem no i bol brzucha taki dziwny ale nie nastawiam sie bo juz pinad pol roku sie staramy i jakos nic nie wychodzi. Moze zmiana klimatu pomoze:) Mam jakis strznie dziwny humor i po wszystkich sie dre:(1 ciaza byla bardzo ciezka i mam pelno obaw przez to zwiazanych jakas dziwna mieszanka nastrojow mnie zlapala.
karotka pamietam Cię z wrzesniowek2009:) mam nadzieje ze udalo Ci sie tym razem.
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za wszystkie II
 
hehe! on stwierdził że ja ogólnie ostatnio "podejrzana" jestem :) drożdżowe jeszcze zostało Mróweczka - wpadaj! Takie witaminki owocowe napewno Cię postawią na nogi!
Dziewczyny a ja Was prosze o pomoc w interpretacji wyniku testów. Od 4 dni wchodzi mi taki: lh 003.jpg
Nie ciemnieje, nie blaknie, jest ciągle taki i ja już nie wiem... czy to pozytyw? Tzn że owulacja yyyyy.... kiedy właściwie? Czekam ciągle na "ciemniejszą od kontrolnej" wg instrukcji ale może to tak ma wyglądac i niepotrzebnie wpisuję w owufriendzie że negatywny :szok: doradźcie bo ja nie mam doświadczenia z testami LH.
 

Załączniki

  • lh 003.jpg
    lh 003.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 27
Ulika...no wg instrukcji to należałoby uznać za negatywny :-( a od ilu dni taki wychodzi?wg mnie są dwie opcje:
1. Testy są bardzo czułe i wykrywają śladowe ilości LH długo przed ovu.
2. Może taka Twoja uroda i po prostu takie stęzenie LH u Ciebie występuje.
Spróbuj robić dwa razy dziennie - jeden między 11-15 i drugi 18-22 zobaczysz czy są jakieś różnic, wieczorem LH powinno być w organizmie więcej, może robisz po prostu zbyt wcześnie rano. Pik LH może trwać krótko dlatego czasami wykonując test 1 raz dziennie można go nie zauważyć. Poza tym polecam uskuteczniać staranka na wszelki wypadek :tak:
 
ulika to jest niestety negatyw, kreski muszą być takiej samej mocy. Wtedy owu występuje ok 24-48 h po takim pozytywnym teście, ładnie to widać wtedy na wykresie jeśli ktoś mierzy temperaturę bo będzie skok temperatury o min. 0,2 stopnia. Czasami (ja tak miałam kilkakrotnie) że testy owu wychodziły pozytywne bo wzrost hormonu LH był ale pęcherzyk nie pękał, temperatura nie szła w górę i owulacji nie było.

dlatego ważne jest by sprawdzać kilka oznak owulacji, (robić testy, mierzyć temperaturę, obserwować śluz i np. badać szyjkę), wtedy widać wszystko jak na dłoni. Ja szyjki nie badam, tzn umiem tylko rozpoznać wysokość i twardość bo stopień otwartości to dla mnie czarna magia :-D
 
reklama
brydz...- wredna małpa, a kysz wynoś się...
Oby to była ostania przed następnymi 9 miesiącami. I niech szybko się kończy oby humoru nie psuła....

jeszcze nie jest na full na razie ciemno brazowo-czarne plamienie ale sie juz nie ludze bo brzuch boli i wszystkie objawy okresowe sa...no coz w nastepnym cyklu ..troche sie podminowalam:-(
 
Do góry