reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Dziękuje wam za gratki :tak::-) U lekarza jeszcze nie byłam, narazie tylko robiłam test, a do gina chyba w następnym tygodniu pójdę. Według internetowych kalendarzy to wychodzi mi że jestem w 5 tc i termin na 27 luty, ale może złapać i marzec ;-) Narazie to piersi mnie bolą i są już większe, Moniqaa a siku mnie jeszcze nie budzi, ale to pewnie lada dzień (noc) nastąpi:sorry2: Obawiam się by nie powtórzyły się dolegliwości z pierwszej ciąży...
PRZESYŁAM FLUIDKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i mam nadzieję, że zaraże :-)
 
reklama
Dziewczyny gratulacje :-D zarażajcie dalej
mnie od wczoraj lekko boli podbrzusze, piersi również, dzisiaj 22dc
 
Moniqaa!!!!!! WIELKIE WIELKIE GRATULACJE!! A niby takie zabawne jesteśmy z tym wczesnym testowaniem :rofl2: a tu proszę!! :cool2: O LUDU!! Wspaniałe wieści :-)

Wtrącę się tylko na sekundkę ;-) moja wyniki z 3 dc: estradiol - 40,00, fsh - 5,92, LH-9,12, prolaktyna - 17,10. Proszę o interpretację... Wiesz Karola, że bardzo Cię lubię :zawstydzona/y: ;-)
A to wykresik na dziś (niewiele :))
http://ovufriend.pl/graph/2486a14831b6c335b6f20a965fa8bd36
 
Ostatnia edycja:
Czy ktoś oprócz mnie widzi drugą bladziznę? :confused:

DSC_0030.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0030.jpg
    DSC_0030.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 67
Staraczka- a nie masz tam na dole norm? Bo wiesz bez tego to raczej trudno.

Mam normy :-) A co więcej, jestem w stanie wyczytać czy coś mieści się w normie czy nie :rofl2: Pytam bo.. LH wg normy którą mam jest ponad normą (norma do 6,60 ja mam 9,12), na necie są też inne normy, gdzie możnaby wynik podciągnąć. Ale... czytałam na neci że istotny jest iloraz FSH do LH lub odwrotnie, to nie ma znaczenia w tym wypadku i powinien być on bliski 1. Ja sobie wszystko doczytam ale na gorąco są tu dziewczyny encyklopedie :-) od których chciałam usłyszeć... będziesz żyła ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny - wielkie gratulacje za II kreseczki.
Mi wychodzi na to, ze owulację miałam w weekend, bo w poniedziałek już kreseczka zaczęła słabnąć. Szczerze nawet nie zauważyłam tej najmocniejszej:no:. Ale starania były cały czas więc zobaczymy czy przyniosą fasolkę. To moje pierwsze testowanie testów. Nawet ich nie zbierałałam tylko wyrzucałam. Nawet nie mam co sobie porównać.
Maqa ja nic nie widzę.....ale mam dużą wadę wzroku, więc trzymam kciuki:-)
 
Do góry