reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

No ja juz skończyłam 37. Mam prawie 10 letnia córkę. Starałam się ponad 3 lata i nic. Teraz czekam na operację zszycia ubytku w bliźnie po cc. Przez 9 lat nikt tego nie zauważył. Ciąża na dzień dzisiejszy byłaby bardzo niebezpieczna. Po operacji wrócę do starań. Mam nadzieje ze się uda.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
@Magda36 kiedy masz tę operację?i ile musisz odczekać po zabiegu zeby rozpocząć starania? Ja tez odpuszczę teraz 2 cykle bo po poronieniu mam jeszcze grube endometrium 8 mm i wolno spadajace beta hcg.Jak tylko gin mi da zielone światło to działamy
 
@Magda36 kiedy masz tę operację?i ile musisz odczekać po zabiegu zeby rozpocząć starania? Ja tez odpuszczę teraz 2 cykle bo po poronieniu mam jeszcze grube endometrium 8 mm i wolno spadajace beta hcg.Jak tylko gin mi da zielone światło to działamy

Witaj, ja mam 37 lat i właśnie nad sie udało za drugim cyklem. Trzymam za Was kciuki!
Większość starających sie jest na wątku staraczki 2017 i tam zapraszam bo dziewczyny tam to skarbnica wiedzy [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Magda36 kiedy masz tę operację?i ile musisz odczekać po zabiegu zeby rozpocząć starania? Ja tez odpuszczę teraz 2 cykle bo po poronieniu mam jeszcze grube endometrium 8 mm i wolno spadajace beta hcg.Jak tylko gin mi da zielone światło to działamy
Operację mam mieć 5 kwietnia, mam nadzieję że dojdzie do skutku, bo od 2 miesięcy nie mogę pozbyć się kaszlu. Po operacji po 3 miesiącach sonohisterografia i jak wszystko będzie ok to mogę wróć do starań. A na wątek staraczki 2017 serdecznie zapraszam[emoji3]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Hej. Długo nie pisałam...mam w sobie mnóstwo złości na niesprawiedliwy los...że innym ot tak pierwszy cykl i jest albo tym co nie chcą ciąża za ciąża...widzę same brzuchy...
Byłam w klinice leczenia niepłodności...na pierwszy rzut wszystko super...hormony ok piękne endo i śliczne jajo i śluz (12 dc)...ale skoro tak jest a ciąży brak...M ma zbadać nasienie a jak będzie ok to ja drożność jajowodow.

Nie wiem czy się zdecyduję. Boli to, choć akurat ma być sono hsg mniej bolesne bez rtg i kontrastu tylko sól fizjo pod kontrolą usg. Ale koszt 600 zł.
I co? Jak drożne będą a ciąży nadal będzie brak? A jak niedrożne to operacja? Nie ma mowy. Przy pierwszym dziecku wszystko przy drugim raczej odpuszczę...

Nasienie M było kiedyś badane. Wyniki średnie choć lekarz orzekł że dobre...nowe normy są niższe ale to wszystko pod in vitro albo inseminacje. A przecież logiczne że lepiej mieć 70 % prawidłowych niż 30% choć teraz norma to 4%...

Wiraminki teraz M brał 3 mce +orzechy brazylijskie i jak to nie pomogło no to wiadomo...niby nie powinny się drastycznie pogorszyc bo M nie pali i sport i zdrowy styl życia ale latka lecą...
A problemem jest też aglutynacja...czyli sklejanie się plemników. I na to raczej nie wiele da się poradzić bo to raczej kwestia autoimunologiczna jak orzekł lekarz...

I stwierdził że ten żel conceive plus to raczej strata kasy...nie zaszkodzi ale też nie ma co spodziewać się spektakularnych efektów...

Co do owulacji powiedział jeszcze że z 10 lat temu na 5 komórek jajowych wszystkie 5 było dobrych...z wiekiem na te 5 dobre będą1-2...czyli smutna prawda że z wiekiem coraz ciężej[emoji20]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Moja kumpela zaszla w wieku 39 a znow siostry kumpela ma 24 i trudnosvi z zajsciem JuZ 3 rok!!!! Wiec Ja bym Z tym wiekiem nie przesadzala


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry