reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Madzialenka Ja z synkiem zaszlam w ciążę w tym samym miesiącu co Ty:) owulacja 23 marca...urodziłam w Sylwestra :D Wielkie gratulacje i slij nam tu fluidki dobre

Ja się chyba nabawilam infekcji bakteryjnej,Iladian Direct w globulkach nic nie dawał,wczoraj kupiłam Albothyl ale okres już będę mieć to nie nastosuje za dlugo:/ może jakoś wytrzymam aż się skończy bo siedzieć nie mogę. Jak zwykle przed staraniami takie coś a maj już blisko.
 
reklama
A ja żeby było lepiej mam zapalenie krtani. Domowe sposoby i do przodu. W sumie to dzięki temu się dowiedziałam, że chyba zaskoczyłam. Wczoraj obudziłam się i pierwsze co mi przyszło na myśl to zrobić test. Ale nastawiona byłam, że ujrzę jedną kreseczkę. A tu coś takiego. Przed urodzinami mojego narzeczonego. Wykrakałam, że to by był najlepszy prezent :D
 
madzielenka gratki! Szybka jesteś!
Airfix ja zaszłam w pierwszą ciążę w maju a w drugą we wrześniu więc mam nadzieje, że wiosna i lato to miesiące sprzyjające ciążeniu. Co u Ciebie? U mnie 7 dc więc luz, w weekend zaczniemy starania. W ogóle przeziębiłam się i nie najlepiej się dziś czuję.
Magoo co u Ciebie?Jak staranka?
 
madzialenka super kreska i super prezent dla narzeczonego. Mi syn zrobił najwspanialszy prezent w moje urodziny bo urodził się w ten sam dzień co ja a miał jeszcze 1,5 tyg. do terminu.
 
reklama
Do góry