reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Cześć dziewczyny,

Czy na tym teście owulacyjnym jest pik? Sama już głupieje od codziennego patrzenia na nie 😅
 

Załączniki

  • 42F241AE-E6A7-4409-9D53-563384EAD7E4.jpeg
    42F241AE-E6A7-4409-9D53-563384EAD7E4.jpeg
    528 KB · Wyświetleń: 67
Ten z 16 nie jest tak mocno ciemny a czułam 17 DC taki ból jajnika że hej i licząc od 18 DC 9 dni później test pozytywny beta 22 😁
 

Załączniki

  • IMG20230221233615.jpg
    IMG20230221233615.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 64
Ja niezabardzo mam regularne a też biorę duphaston więc dopóki go nieodstawie to niedostane w czwartek ide na betę ale miesiączka powinn przyjść mniej więcej 14 dni po owulacji więc jutro 14 dni.
Nie odstawiaj Duphastonu przed betą. I jak wyjdzie pozytywnie to bierz dalej. Ale to pewnie już wiesz ;)
 
Nie odstawiaj Duphastonu przed betą. I jak wyjdzie pozytywnie to bierz dalej. Ale to pewnie już wiesz ;)
Tak wiem bo już z lekarzem się konsultowałam , bo duphaston mam tylko do soboty a betę miałam robić dopiero w piątek ale stwierdziłam że zrobię wcześniej żeby zdążyć sobie załatwić receptę.
 
reklama
Cześć,
Ja mam 28, a mąż 29 lat i staramy się o pierwsze dziecko. Z początkiem października odstawiłam antykoncepcję (brałam tabletki tylko przez 3 miesiące, bo okres wypadł mi w dzień ślubu). Staramy się i próbujemy 😄
Od tego cyklu bawię się w paski owulacyjne. Jeszcze potrzebuję troszkę „wprawy” żeby wychwycić ten peak. Ja z tych niecierpliwych co testuje zdecydowanie za wcześnie i za często, ale pewnie niejedna mnie zrozumie, że to jakaś moc wyższa nami wtedy kieruje.💁🏻‍♀️

Podczytuje od dłuższego czasu różne staraczkowe i testujące wątki i dzisiaj padła decyzja założenia konta. 😊

Wszystkim życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki żeby każda wysikała te upragnione kreseczki ❤️
 
Do góry