reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Kobietki potrzebuje porady. W ciągu ostatniego roku robiłam AMH kilka razy i wynik za każdym razem różni się.
Marzec 2022 - 4,44
Sierpień 2022 - 2,56
Wrzesień 2022 - 3,02
Luty 2023 - 4,71
Każde badanie było wykonane w tym samym laboratorium. Badania wykonuje zawsze w Diagnostyce. Wynik jest w ng/ml.

Czy wiecie może czemu są takie wahania w wynikach ? Myślałam ze Amh może być tylko spadające
 
Cześć dziewczyny ☺️
Jestem tu nowa. Stwierdziłam, że miło będzie oczekiwać wspólnie z wami na być może jakieś 2 kreseczki 😉
Mam 37 lat, zamarzył nam sie jeszcze mały człowieczek i od pół roku zapomnieliśmy o zabezpieczeniach. Owu czuje zawsze nawet bez testów, wiec wiem że zawsze działaliśmy w bezpośredniej okolicy tego właściwego dnia. No ale nic z tego nie wynika…
Za 2 dni termin @. Wcześniej przez tydzień bolały mnie jajniki jak nigdy, że ciezko było mi chodzic ale ustało 2 dni temu. Tkliwości piersi tez już ustała. Temp wzrosła do 37.1-37.2 i taka się utrzymuje wciąż. Myślicie ze jest szansa w tym cyklu? Poranny test z dziś negatywny
 
Cześć dziewczyny ☺️
Jestem tu nowa. Stwierdziłam, że miło będzie oczekiwać wspólnie z wami na być może jakieś 2 kreseczki 😉
Mam 37 lat, zamarzył nam sie jeszcze mały człowieczek i od pół roku zapomnieliśmy o zabezpieczeniach. Owu czuje zawsze nawet bez testów, wiec wiem że zawsze działaliśmy w bezpośredniej okolicy tego właściwego dnia. No ale nic z tego nie wynika…
Za 2 dni termin @. Wcześniej przez tydzień bolały mnie jajniki jak nigdy, że ciezko było mi chodzic ale ustało 2 dni temu. Tkliwości piersi tez już ustała. Temp wzrosła do 37.1-37.2 i taka się utrzymuje wciąż. Myślicie ze jest szansa w tym cyklu? Poranny test z dziś negatywny
cześć :) jak poznajesz, że mialas owulacje i kiedy ją miałaś? Jak mierzysz temperaturę?
 
reklama
cześć :) jak poznajesz, że mialas owulacje i kiedy ją miałaś? Jak mierzysz temperaturę?
Zawsze ok 14 dc czuje parogodzinny ból jajnika, potwierdzalam to testami owulacyjnymi i zawsze się pokrywało. Temp niestety mierze dotąd zwyczajnie na zewnątrz, chyba muszę zaopatrzyć się w szklany owulacyjny termometr prawda? 😬
 
Do góry