reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

Mi tu brakuje do kompletu przeciwciał anty-TG. Ja np. anty-TPO mam w normie, ale już anty-TG przekroczone. TSH super.
Witamina D3 w normie, ale bym już więcej jej suplementowała powoli.
Właśnie badałam jakieś 9 miesięcy temu i anty-TG tez wyszły super. Witaminy rzeczywiście muszę trochę więcej, ale wzięłam się dopiero niedawno podobnie za suplementację ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, co tam słychać we wtorkowy poranek ? Ja ostatnie dwa dni zwolnienie po operacji i wracam do roboty. Koniec ponad miesięcznej laby 🙈 czuje się lekko nie będzie
 
Moja koleżanka ma 36 lat, mieszka od urodzenia w Warszawie i regularnie od lat chodzi do ginekologa. Sporo czasu z Medicover i Luxmed. Pierwsze USG w życiu miała jak zaszła w ciążę mając lat 35. ;-)
Ja od kiedy chodzę do ginekologa zawsze mam robione usg. No ale fakt, ze chodzę prywatnie. Myślałam, żeby wykupić, któryś z pakietów, ale jak tak nie polecacie to chyba zrezygnuje. Ja niestety nawet na operacje poszłam prywatnie, bo balam się na kogo trafie na NFZ. Moja koleżanka miała polipa i tak jej na NFZ usunęli, ze kawałek został i nadal miała plamienia. Skończyło się to kolejna operacja.
 
a polip by nie plamił też na antykoncepcji? (Sorry jeśli to dramatycznie głupie pytanie). Zaczęło się to ewidentnie po odstawieniu, wcześniej nie miałam problemu.
Kilka cykli po odstawieniu anty organizm ma prawo robić dziwne rzeczy, te plamienia mogą nie mieć przyczyny i ustać tak samo nagle jak się pojawiły :) mam nadzieję, ze badanie rozwieje Twoje i Twojego lekarza wątpliwości :)

Moja koleżanka ma 36 lat, mieszka od urodzenia w Warszawie i regularnie od lat chodzi do ginekologa. Sporo czasu z Medicover i Luxmed. Pierwsze USG w życiu miała jak zaszła w ciążę mając lat 35. ;-)
To co oni robili na tych wizytach, w szachy grali???? 🤨
 
Dziewczyny, byłam na kolejnym USG... Po Ovitrelle żaden z pęcherzyków nie pękł... 😞

Co o tym myślicie? Jest jeszcze szansa że pękną same? Lek podany miałam w 12 dc, zwykle cykle mają jakieś 32-34 dni.

Dostałam Aromek do brania w kolejnym cyklu żeby na pewno była owy i znowu mamy próbować zastrzyku... Któraś go brała? Jak samopoczucie i efekty?
 
reklama
Dziewczyny, byłam na kolejnym USG... Po Ovitrelle żaden z pęcherzyków nie pękł... 😞

Co o tym myślicie? Jest jeszcze szansa że pękną same? Lek podany miałam w 12 dc, zwykle cykle mają jakieś 32-34 dni.

Dostałam Aromek do brania w kolejnym cyklu żeby na pewno była owy i znowu mamy próbować zastrzyku... Któraś go brała? Jak samopoczucie i efekty?

Ald jakiej wielkości są pęcherzyki i ile minęło od zastrzyku?
 
Do góry