reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

reklama
no ja im więcej próuję tam rzeczy zrobić tym bardziej się zniechęcam.
A i zapomniałam dodać, że miałąm to skierowanie na usg ale żadnego terminu żeby się zapisać... :D
wiem. Już pisałam kiedys, że wróciłam do medicover po prawie 4 latach, bo mąż teraz zmienił pracę i się dopisałam do niego. Pierwszy termin do ginekologa za miesiąc. Gdybym nie miała astmy i migren, co wymaga regularnych recept, to bym zrezygnowała z tego dziadostwa (od 3 miesięcy nie mogę się umówić na spirometrie). Jadę na dwóch prywatnych ubezpieczeniach obecnie (z mojej pracy mam allianz).

A do internisty na teleporade po l4 da się od razu umówić w medicover, czy też jest problem? Z allianz dzwonie nawet w niedzielę i w 2h mam teleporade i receptę na migrenowe i jestem ciekawa jak to działa z medicover.
 
wiem. Już pisałam kiedys, że wróciłam do medicover po prawie 4 latach, bo mąż teraz zmienił pracę i się dopisałam do niego. Pierwszy termin do ginekologa za miesiąc. Gdybym nie miała astmy i migren, co wymaga regularnych recept, to bym zrezygnowała z tego dziadostwa (od 3 miesięcy nie mogę się umówić na spirometrie). Jadę na dwóch prywatnych ubezpieczeniach obecnie (z mojej pracy mam allianz).

A do internisty na teleporade po l4 da się od razu umówić w medicover, czy też jest problem? Z allianz dzwonie nawet w niedzielę i w 2h mam teleporade i receptę na migrenowe i jestem ciekawa jak to działa z medicover.
nie no teleporady to jakoś tam w miarę.
Ale wiesz np przed tą histeroskopią musiałam zrobić 2x grupę krwi, a widziałam, ze mam to w pakiecie, więc umówiłam teleporadę, żeby dali mi skierowanie na te badania. To nie, bo musiałabym mieć skierowanie od lekarza ze szpitala (nie miałąm) i wtedy na tej podstwie dopiero wystawią skierowanie w medi. To jeszcze z desperacji powiedziałam, niech mi skierowanie na proga da, to se chociaż sprawdzę. Nie, bo badałam w marcu i był dobry.
Doprosić się jakiegokolwiek skierowania tam to graniczy z cudem. Więc praktycznie wszystkie badania robię na własną rękę.
 
nie no teleporady to jakoś tam w miarę.
Ale wiesz np przed tą histeroskopią musiałam zrobić 2x grupę krwi, a widziałam, ze mam to w pakiecie, więc umówiłam teleporadę, żeby dali mi skierowanie na te badania. To nie, bo musiałabym mieć skierowanie od lekarza ze szpitala (nie miałąm) i wtedy na tej podstwie dopiero wystawią skierowanie w medi. To jeszcze z desperacji powiedziałam, niech mi skierowanie na proga da, to se chociaż sprawdzę. Nie, bo badałam w marcu i był dobry.
Doprosić się jakiegokolwiek skierowania tam to graniczy z cudem. Więc praktycznie wszystkie badania robię na własną rękę.
a, czyli takie prywatne NFZ.
 
Myślę, że usg to już standard na wizytach ginekologicznych (a przynajmniej mam taką nadzieję) ale niestety większości polipów nie widać na usg
Moja koleżanka ma 36 lat, mieszka od urodzenia w Warszawie i regularnie od lat chodzi do ginekologa. Sporo czasu z Medicover i Luxmed. Pierwsze USG w życiu miała jak zaszła w ciążę mając lat 35. ;-)
 
reklama
Mój polip potwierdzono na 100% podczas USG 3D... tylko że miałam je już w klinice niepłodności.
Potwierdzam, na USG 3D wiele widać, również prawdopodobnie w grudniu się wybieram, mam wrażenie, że lekarz do którego chodzę nie ma już na mnie pomysłu 🧐zobaczymy co z tego wyjdzie, ostatnio przebąkiwał, że może warto je zrobić
 
Do góry