reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Od 23 jestem stymulowana I 5 wizyta w klinice , trochę mi to dziwne że lekarz niekazal czekać do miesiączki ze stymulacją .
myślę, że nawet jeżeli coś się wydaje dziwne, to jak się już jest pod opieką kliniki niepłodności, to warto im po prostu zaufać i wierzyć, że wiedzą, co robią :) trzymam mocno kciuki, by i tym razem były dwie kreski, ale teraz jeszcze do tego piękne przyrosty, no i różowy bobas za 9 miesięcy :)
 
myślę, że nawet jeżeli coś się wydaje dziwne, to jak się już jest pod opieką kliniki niepłodności, to warto im po prostu zaufać i wierzyć, że wiedzą, co robią :) trzymam mocno kciuki, by i tym razem były dwie kreski, ale teraz jeszcze do tego piękne przyrosty, no i różowy bobas za 9 miesięcy :)
Dzięki❤️❤️❤️❤️
 
Cześć dziewczyny! Jestem nowa, z nowymi obawami i dzisiejszym nieporozumieniem… okres spóźnia się jeden dzień, cykle 28-30 dniowe, ale po ciąży (mam 1.5 roczne dziecko) zdarzały się tez nawet 38 dniowe. Owulacja koło 19 dnia cyklu, w zasadzie wg aplikacji i po obserwacji śluzu. Przed okresem mam ok 3 dni plamien czyli zazwyczaj plamienia od 25-28 dnia cyklu. Dzis 30 dzień cyklu i trzy testy wyszły pozytywne (2 różnych firm, czułość 10). Lekkie, różowe kreski. Pojechałam na betę a tam >2.3. Nie wiem sama co o tym myśleć. Czy ktoś miał podobne doświadczenia ?
 
Dzień dobry kobietki
Zdecydowałam się do was dołączyć ponieważ potrzeba rozmów wymiany poglądów doświadczenia rady to wszystko jest bardzo cenne
właściwie dopiero teraz zaczynamy starania o maluszka
Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa żeby usunąć wkładkę Mirena
No i miło mi będzie moc tutaj z wami zostać :)
W lipcu tego roku skończe 38 lat
Z poprzedniego związku właściwie małżeństwa który trwał 14 lat mam dwóch synów w wieku 15,8 lat
Mój obecny partner jest ode mnie dwa lata młodszy nie ma dzieci
Od prawie roku są rozmowy na temat wspólnego dziecka i tak jak napisałam wyżej wczoraj podjęłam konkretne kroki
Nie wiem jak to wszystko teraz będzie wyglądało po tej wkładce i tak samo mój wiek to wszystko mnie trochę przeraża ale nie chce już dłużej zwlekać
Mam nadzieję że każdej z nas w najbliższym czasie uda się pokazać dwie kreski donosić dzidziusia i cieszyć się macierzyństwem
Jeśli chodzi o moje badania wszystko mam na świeżo i póki co jest ok nie ma przeciwwskazań albo potrzeby dalszej diagnostyki czy wsparcia Medycznego
Zaczęłam brać witaminy pregna start I według mojego ginekologa póki co to wystarczy:)))
 
Dzień dobry kobietki
Zdecydowałam się do was dołączyć ponieważ potrzeba rozmów wymiany poglądów doświadczenia rady to wszystko jest bardzo cenne
właściwie dopiero teraz zaczynamy starania o maluszka
Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa żeby usunąć wkładkę Mirena
No i miło mi będzie moc tutaj z wami zostać :)
W lipcu tego roku skończe 38 lat
Z poprzedniego związku właściwie małżeństwa który trwał 14 lat mam dwóch synów w wieku 15,8 lat
Mój obecny partner jest ode mnie dwa lata młodszy nie ma dzieci
Od prawie roku są rozmowy na temat wspólnego dziecka i tak jak napisałam wyżej wczoraj podjęłam konkretne kroki
Nie wiem jak to wszystko teraz będzie wyglądało po tej wkładce i tak samo mój wiek to wszystko mnie trochę przeraża ale nie chce już dłużej zwlekać
Mam nadzieję że każdej z nas w najbliższym czasie uda się pokazać dwie kreski donosić dzidziusia i cieszyć się macierzyństwem
Jeśli chodzi o moje badania wszystko mam na świeżo i póki co jest ok nie ma przeciwwskazań albo potrzeby dalszej diagnostyki czy wsparcia Medycznego
Zaczęłam brać witaminy pregna start I według mojego ginekologa póki co to wystarczy:)))
Zapraszam Cię jeszcze na wątek marcowy: https://www.babyboom.pl/forum/temat/marcowe-prawilne-kreski.124054/
Ale już jest utworzony wątek na kwiecień: https://www.babyboom.pl/forum/temat/w-kwietniu-dobrze-sie-bawimy-to-i-w-ciaze-zachodzimy.124777/
Na powyższych więcej się dzieje :)
 
A ile mialas pecherzykow po stymulacji? Musisz miec dlugie cykle. Ja mam zwykle co 26 dni i tym razem inseminacje mialam w 11dc (!) W 10 dc zgłosiłam się do lekarza i od razu mnie zakwalifikował do IUI. Chyba ta ciaza biochemiczna mi rozregulowala organizm.
Miałam dwa pęcherzyki takie idealne. Moje cykle są długie bo 32-34 dni
 
reklama
Wasza ruchliwość 8-10% to wszystkie poruszające się, czy tylko ruch postępowy wolny+szybki? Ta koncentracja 32mln to w całym ejakulacie czy na ml?

W każdym razie trzymam mocno kciuki!
9.2%- ruch progresywny
19.5%- ruch całkowity
80.5%- całkowity brak ruchu
Ruch a+b 10%
24 mln/ml plemników
48.7 mln w całym ejakulacie
Ostatnie wyniki po nie całych 3 miesiącach po operacji na żylaki powrózka nasiennego.
 
Do góry