reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

@pluto_nova zapisy do pasnika ruszają 23.08 i będą odbywać sie 10-11, znaczy to tyle, ze musisz usiąść, sklecić maila i punkt 10:00 kliknąć wyślij i wtedy czekać na maila zwrotnego ;) ale możesz tez wejść na fb na grupę (jak chcesz to podam Ci link na priv) i tam dziewczyny wymieniają albo odstępują krótkie terminy, widziałam np ze dziewczyna chce oddać wizytę 16.08 14:20.
wiem, mam już ustawionego maila do wysłania 23.08 o 10:00 🤣 Ale link chętnie przyjmę 😉
 
reklama
Co masz na myśli, o tych 10 latach? Chciałaś uniknac ciąży , przez np kalendarzy i stosunek wycofywany czy jak??
nie, chodzi mi, że przez te lata współżyjąc bez zabezpieczenia nie zaszłam w ciążę, nie były to starania,ale przez tyle lat powinnam zajść i właśnie w tamtym roku poszłam do ginekologa,bo wiedziałam, że jest coś nie tak no i okazało się, że mam raka,ale ja podejrzewam u siebie niedrożne jajowody lub jakieś zrosty, kiedyś byłam w ciąży i poroniłam
 
nie, chodzi mi, że przez te lata współżyjąc bez zabezpieczenia nie zaszłam w ciążę, nie były to starania,ale przez tyle lat powinnam zajść i właśnie w tamtym roku poszłam do ginekologa,bo wiedziałam, że jest coś nie tak no i okazało się, że mam raka,ale ja podejrzewam u siebie niedrożne jajowody lub jakieś zrosty, kiedyś byłam w ciąży i poroniłam
Rozumiem, ale dość późno się tym zainteresowałaś jak na moje oko, i q dodatku wyszło to wszystko....przykre
 
nie, chodzi mi, że przez te lata współżyjąc bez zabezpieczenia nie zaszłam w ciążę, nie były to starania,ale przez tyle lat powinnam zajść i właśnie w tamtym roku poszłam do ginekologa,bo wiedziałam, że jest coś nie tak no i okazało się, że mam raka,ale ja podejrzewam u siebie niedrożne jajowody lub jakieś zrosty, kiedyś byłam w ciąży i poroniłam
10 lat bez ciąży to sporo jesli nie bylo zabezpieczeń...
 
10 lat bez ciąży to sporo jesli nie bylo zabezpieczeń...
Wiesz według lekarzy starania to 2-3 razy w tygodniu współżyć a u nas było to raptem raz,dwa w miesiącu,po za tym nie staraliśmy się w ogóle nie myślałam wtedy o dzieciach. Wiem, że późno czasu nie cofnę jedynie mogę się cieszyć, że wcześnie wykryto raka,bo to 1 stadium było
 
reklama
Wiesz według lekarzy starania to 2-3 razy w tygodniu współżyć a u nas było to raptem raz,dwa w miesiącu,po za tym nie staraliśmy się w ogóle nie myślałam wtedy o dzieciach. Wiem, że późno czasu nie cofnę jedynie mogę się cieszyć, że wcześnie wykryto raka,bo to 1 stadium było
Co racja to racja, ważne , że zyjesz w sumie najwazniejsze, a co do dziecka oby nam wszystkim sie udalo... po takich czy innych przezyciach, albo i od tak po prostu....bo każda chce być matką...
 
Do góry