reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dopiero przeczytałam opis... Więc jestem Milena, mam 29lat, mam synka 18msc który urodził się w 37 TC mimo że nikt nie dawał na to szans!!! od 6msc staramy się o drugiego bobasa, ale niestety los rzuca nam kłody pod nogi i jakoś się nie udaje, ale nie poddajemy się!!! Poprzednio staraliśmy się duzo dłużej!

Jeśli uda mi się zajść w tym cyklu to bardzo Was przepraszam, że tak dołączyłam w niefajny sposób. Ale w to że się uda to wątpię, mam tyłozgięcie macicy, przez co mam trudności w zajściu w ciążę. Na razie tylko taka diagnozę postawił lekarz. Nie badaliśmy nasienia, podobno nie ma co panikować i dopiero po roku starań się przebadać. Bardzo mi miło że do Was dołączyłam.
Każdej życzę powodzenia 🤞⏸️💪 postaram się przeczytać historię każdej z Was ale potrzebuje trochę czasu 🙂
A mogę zapytać czemu nikt nie dawał szans?
 
reklama
TSH robiłam

dokładnie nie pamiętam ale coś 2.345 było chyba, ginekolog mówił że wyniki super, hormonów nie robiłam chyba tzn nie wiem jakie oznaczenia mają bo w ośrodku prosiłam o badania które robią kobiety przed ciążą 🙄
TSH trochę za wysokie jak na chęć zajścia w ciążę. W styczniu mialam 2,52 i polecam 1-2 łyżki oleju lnianego codziennie, w tym tygodniu robiłam badania i spadło do 1,52 i przy okazji wyregulowało mi się ft3 i ft4. Obeszło się bez przyjmowania hormonów
 
TSH trochę za wysokie jak na chęć zajścia w ciążę. W styczniu mialam 2,52 i polecam 1-2 łyżki oleju lnianego codziennie, w tym tygodniu robiłam badania i spadło do 1,52 i przy okazji wyregulowało mi się ft3 i ft4. Obeszło się bez przyjmowania hormonów
O, to ciekawe. Nigdy nie słyszałam o tym, że olej lniany w kilka miesięcy obniża TSH... Stosuję go od dawna, dla jego ogólnych właściwości, ale nawet razem z lekami na tarczycę TSH tak szybko mi nie spadło...
 
O, to ciekawe. Nigdy nie słyszałam o tym, że olej lniany w kilka miesięcy obniża TSH... Stosuję go od dawna, dla jego ogólnych właściwości, ale nawet razem z lekami na tarczycę TSH tak szybko mi nie spadło...
Ogólnie chodzi o omega3 , ja za dużo ryb nie jem, więc spróbowałam z tym olejem ( na czczo) i spadło
 
Czy są tu Panie co mają hopla na punkcie sprzątania i czystości?
Bo ja dzisiaj się trochę narobiłam i już chyba muszę odpuszczac bo zmęczona jestem bardzo.
 
reklama
@pluto_nova zapisy do pasnika ruszają 23.08 i będą odbywać sie 10-11, znaczy to tyle, ze musisz usiąść, sklecić maila i punkt 10:00 kliknąć wyślij i wtedy czekać na maila zwrotnego ;) ale możesz tez wejść na fb na grupę (jak chcesz to podam Ci link na priv) i tam dziewczyny wymieniają albo odstępują krótkie terminy, widziałam np ze dziewczyna chce oddać wizytę 16.08 14:20.
 
Do góry