reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Nie wiem, jakie, koleżanka nie sprecyzowała... Badania mieli zrobić dawcy.
To może kariotypy. Generalnie żeby oddać coś do dawstwa to muszą być znane obciążenia medyczne rodziców więc nieraz kliniki robią dodatkowe badania.
Dzień dobry! Melduje, że zastrzyk zrobiony! Dziękuje Wam za instrukcje! Niestety było to dla mnie okropne przeżycie, pod kątem psychicznym- boje się igieł.
No i wiadomo- tak się pokłóciłam z facetem przy robieniu tego, ze już nie ma z kim uprawiać seksu 🤡
🥳
 
❤️❤️❤️❤️
IMG_20220610_092506.jpg
 
Elo foki! Wyglada na to, że starego konta nie odzyskam, więc muszę budować renomę pd nowa xD pomyslalam, ze moze zaloze staraczki 2 polowa 2022, zebym mogla merdać na 1 stronie? Co myślicie?
Pozdrowki znad basenu!
@kasiaa91 wlasnie stary sie 50 wysmarowal a i tak spieczon! Ja 30 i nie jest tak zle, widocznie mam inna karnacje.
@Bibi89 Cos wrzucę potem tylko teraz patrze na kazdym zdjeciu widać twarz moja albo strego :p
 
Dzień dobry! Melduje, że zastrzyk zrobiony! Dziękuje Wam za instrukcje! Niestety było to dla mnie okropne przeżycie, pod kątem psychicznym- boje się igieł.
No i wiadomo- tak się pokłóciłam z facetem przy robieniu tego, ze już nie ma z kim uprawiać seksu 🤡
jestem w stanie to zrozumieć 😅 ja jak mam np męża podgolic z tyłu głowy maszynka albo zrobić coś przy jego włosach to w 70% konczy się już kłotnia, nie idzie nam taka współpraca kiedy któreś z nas ma coś pomóc ja mam problem zeby wyciągnąć paproch z oka itp😏 i tak teraz myślę ze wolałabym sama sobie robic zastrzyki mimo że będę cykac 😂
 
Elo foki! Wyglada na to, że starego konta nie odzyskam, więc muszę budować renomę pd nowa xD pomyslalam, ze moze zaloze staraczki 2 polowa 2022, zebym mogla merdać na 1 stronie? Co myślicie?
Pozdrowki znad basenu!
@kasiaa91 wlasnie stary sie 50 wysmarowal a i tak spieczon! Ja 30 i nie jest tak zle, widocznie mam inna karnacje.
@Bibi89 Cos wrzucę potem tylko teraz patrze na kazdym zdjeciu widać twarz moja albo strego :p
Dobry pomysł, akurat zaraz drugie półrocze :)
 
reklama
jestem w stanie to zrozumieć 😅 ja jak mam np męża podgolic z tyłu głowy maszynka albo zrobić coś przy jego włosach to w 70% konczy się już kłotnia, nie idzie nam taka współpraca kiedy któreś z nas ma coś pomóc ja mam problem zeby wyciągnąć paproch z oka itp😏 i tak teraz myślę ze wolałabym sama sobie robic zastrzyki mimo że będę cykac 😂
To idealnie się rozumiemy z tym, ze w moim przypadku zmieniłam prawdopodobieństwo kłótni z 70% na 95% 😂
 
Do góry