reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Już miałam napisać, że ostatnia idę tu spać i pierwsza wstaję :p Pobudka w pięknym i słonecznym mieście Lyon. Jeżeli przeżyję kolejną maturę (tym razem przepytuję ja), to po południu będę już wyłącznie zwiedzać i myśleć o wakacjach, sprawy licealne będą za mną, zostali mi tylko gimnazjaliści, których do lipca katuję ortografią :p
Miłego dnia Żmijki o przeuroczych kolcach jadowych!
 
Dziewczyny, które miały ostatnio drożność proszę powiedzcie czy to na prawdę tak boli ?
Ja miałam wczoraj 09.06 nie boli nic, byłam tak zestresowana przed badaniem a okazało się ze nie taki diabeł straszny całe badanie trwało może max 5 minut (obydwa drożne) i dla mnie to nie był nawet ból jak na miesiączkę tylko dużo mniejszy, 30minut przed wizytą wzięłam ketonal oraz w klinice pielegniarka dała mi jeszcze nospe max 🙋🏼‍♀️
 
Już miałam napisać, że ostatnia idę tu spać i pierwsza wstaję :p Pobudka w pięknym i słonecznym mieście Lyon. Jeżeli przeżyję kolejną maturę (tym razem przepytuję ja), to po południu będę już wyłącznie zwiedzać i myśleć o wakacjach, sprawy licealne będą za mną, zostali mi tylko gimnazjaliści, których do lipca katuję ortografią :p
Miłego dnia Żmijki o przeuroczych kolcach jadowych!
Jeśli to to miasto o którym myślę to byłam w nim jak jechaliśmy w ramach Taize do Walencji. Piękne jest, chociaż widziałam je w zimie. Z powrotem mieliśmy odpoczynek w Ars :)
 
reklama
Do góry