reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Przeżyłam dzień w pracy. Było całkiem, całkiem. Spotkałam tych których lubię i było miło. Dostałam telefon od nowej osoby, która w zasadzie trochę zajęła moje miejsce i próbowała być super miła i stać się moja najlepsza psiapsią, mam nadzieje ze nie muszę Wam mówić jak to na mnie podziałało 😂 z kolei dyrektor jak mnie zobaczył to wyglądał jakby zobaczył ducha. Plotki, że wróciłam rozeszły się w szalonym tempie. Gorzej bo kadry nie ogarnęły, że skoro byłam powyżej 30 dni na zwolnieniu to wygasły mi badania i jest mały klops. Jutro mam spotkanie z dyrektorem w sprawie pracy zdalnej i z ta nowa laska - ale to już nie wiem o czym a baaaardzo chce się ze mna spotkać.
A okresu jak nie było tak nie ma. Na pocieszenie za brak okresu i w nagrodę za dzisiejszy dzień idę się ze Starym nażreć mojego ukochanego ramenu - witaj Stolico :)
 
reklama
Przeżyłam dzień w pracy. Było całkiem, całkiem. Spotkałam tych których lubię i było miło. Dostałam telefon od nowej osoby, która w zasadzie trochę zajęła moje miejsce i próbowała być super miła i stać się moja najlepsza psiapsią, mam nadzieje ze nie muszę Wam mówić jak to na mnie podziałało 😂 z kolei dyrektor jak mnie zobaczył to wyglądał jakby zobaczył ducha. Plotki, że wróciłam rozeszły się w szalonym tempie. Gorzej bo kadry nie ogarnęły, że skoro byłam powyżej 30 dni na zwolnieniu to wygasły mi badania i jest mały klops. Jutro mam spotkanie z dyrektorem w sprawie pracy zdalnej i z ta nowa laska - ale to już nie wiem o czym a baaaardzo chce się ze mna spotkać.
A okresu jak nie było tak nie ma. Na pocieszenie za brak okresu i w nagrodę za dzisiejszy dzień idę się ze Starym nażreć mojego ukochanego ramenu - witaj Stolico :)
Jakbyś kiedyś zawitała do Łodzi to koniecznie zajrzyj do Ato na ramen, jest rewelacyjne 🤤🤤🤤
 
W tamtej pozycji wydaje się bardzo gruby,a tutaj już nie tak 🤭
 

Załączniki

  • Screenshot_20220601-181551-795.png
    Screenshot_20220601-181551-795.png
    1,3 MB · Wyświetleń: 77
Przeżyłam dzień w pracy. Było całkiem, całkiem. Spotkałam tych których lubię i było miło. Dostałam telefon od nowej osoby, która w zasadzie trochę zajęła moje miejsce i próbowała być super miła i stać się moja najlepsza psiapsią, mam nadzieje ze nie muszę Wam mówić jak to na mnie podziałało 😂 z kolei dyrektor jak mnie zobaczył to wyglądał jakby zobaczył ducha. Plotki, że wróciłam rozeszły się w szalonym tempie. Gorzej bo kadry nie ogarnęły, że skoro byłam powyżej 30 dni na zwolnieniu to wygasły mi badania i jest mały klops. Jutro mam spotkanie z dyrektorem w sprawie pracy zdalnej i z ta nowa laska - ale to już nie wiem o czym a baaaardzo chce się ze mna spotkać.
A okresu jak nie było tak nie ma. Na pocieszenie za brak okresu i w nagrodę za dzisiejszy dzień idę się ze Starym nażreć mojego ukochanego ramenu - witaj Stolico :)
Ja też wróciłam po 2mcach. I jaka akcja :D Rok temu też byłam 2mce na zwolnieniu, po powrocie nikt nic nie mówił i normalnie pracowałam. W tym roku powiedziałam szefowi wcześniej że wracam(zmiana szefostwa w międzyczasie) i on powiedział że chyba powinnam zrobić badania, a ja mu na to że rok temu też byłam 2mce i nic nie musiałam :D Powiedział, to ok. A teraz wyszło na jaw jak miałam zrobić badania okresowe bo mi się kończyły i pani wtf, czemu ja pracuję a nie mam badań. Popracowałam nielegalnie ze 2tyg 😂 😂
 
trzymam mocno kciuki✊✊u mnie podobna sytuacja. Brak jednego jajowodu z powodu cp( usunięty w listopadzie). Wszystkie podstawowe badania w normie. Nie mam problem z owulacja na szczęście. Chcę podejsc do drożności w niedługim czasie, rozmawialam z wieloma lekarzami i na razie mowia zeby się starać bo byłam 2 razy w ciazy i nie były to jakieś bardzo długie starania ... nie zalecają wlasnie tego badania 🙄. Robilas moze rezerwę jajnikowa ?😊
Tak, rezerwę mam dużą, ale to też z powodu pcos, mam nadzieję że wszystko nam się ułoży 🌞🙏
 
Powiem, że pierwsze słyszę, że przy histeroskopii sprawdzają też drożność jajowodów,ale słyszałam,że można połączyć histero z laparo i wtedy podczas laparo drożność jest badana.
Ja miałam histeroskopie z laparoskopia diagnostyczną na NFZ w znieczuleniu ogólnym . Mój prywatny gin mi robił i po za tym że usłyszałam że mam za dużo tłuszczyku na brzuchu to wszystko ok 😃 w trzecim cyklu po laparo byłam w ciąży i mam z niej piękna córkę. Niby wszystko drodze było ale myślę że coś odetkali skoro wcześniej tyle czasu ani cienia drugiej kreski 😉

Oczywiście ja progesteron już mam, ale krzywej jeszcze nie :D

I przy okazji czy ja mogę po tym wnosić, że mam 45dc i nie miałam owulacji 🤬🤡

Zobacz załącznik 1407026
A może to już progesteron okresowy? Bo spada przed okresem? Ja miałam też na podobnym poziomie ale okazało się że torbiel mi się zrobiła na 4.5cm więc nie było owulacji. Choć z moich obserwacji sluzu wynika ze była owu 6 dni temu ale raczej nie bo na USG nic nie było poza tą torbielą.

Pisałam Wam ze mnie brzuch boli. Sexik pomógł i jest dużo lepiej i nastrój mi się poprawił 🤣
 
reklama
Ja miałam histeroskopie z laparoskopia diagnostyczną na NFZ w znieczuleniu ogólnym . Mój prywatny gin mi robił i po za tym że usłyszałam że mam za dużo tłuszczyku na brzuchu to wszystko ok 😃 w trzecim cyklu po laparo byłam w ciąży i mam z niej piękna córkę. Niby wszystko drodze było ale myślę że coś odetkali skoro wcześniej tyle czasu ani cienia drugiej kreski 😉


A może to już progesteron okresowy? Bo spada przed okresem? Ja miałam też na podobnym poziomie ale okazało się że torbiel mi się zrobiła na 4.5cm więc nie było owulacji. Choć z moich obserwacji sluzu wynika ze była owu 6 dni temu ale raczej nie bo na USG nic nie było poza tą torbielą.

Pisałam Wam ze mnie brzuch boli. Sexik pomógł i jest dużo lepiej i nastrój mi się poprawił 🤣
Miałaś robione HSG przed ? Bo ponoć wymagają wyniku z HSG do laparoskopii.
 
Do góry