reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja teraz mam 2 cykl jak się nie staram i moje libido wystrzeliło w górę strasznie. Jednak ta presja sporo robiłą z moją ochotą...
A u mnie niekoniecznie. Nie starałam się (celowo) w marcu, w kwietniu miało być na luzie a efekt jest taki, że częstotliwość seksu u nas spadła. Nie mogę się wypowiadać za męża, ale ja osobiście zaczęłam czuć, że moje życie seksualne jest w jakiś sposób niepełne przez to, że mimo braku antykoncepcji i świadomego starania się nie zachodzę w ciąże. Nie wiem jak to wytłumaczyć....to tak jakbym jadła bardzo dobre jedzenie, ale nie mogłabym się najeść. Albo jakbym relaksowała się układając puzzle, ale nigdy nie byłabym bliżej zobaczenia całego ułożonego obrazka. Pomijając początki związku, wyjazdy czy szczególnie podniecające okoliczności, to jednak największą ochotę w okresie starań mieliśmy na samym początku, kiedy ekscytowała nas myśl, że teraz nas seks to coś więcej bo robimy dziecko, a jeszcze nie byliśmy tym tak psychicznie zmęczeni i zrezygnowani.
Ogólnie ostatnio mamy obydwoje doła. Przydałoby nam się w życiu coś super, jakieś pocieszenie, coś uskrzydlającego, co wpłynie na nas mocniej i trwalej niż zamówienie pizzy, czy zakup stolika na taras. Widzę trzy opcje: zajść w ciąże, jechać na wymarzone wakacje gdzieś nad Morze Śródziemne, adoptować drugiego psa. Najłatwiejsza wydaje się trzecia opcja.
 
Ja obecnie przebieram nogami i czekam tym razem z utęsknieniem na@. Im szybciej przyjdzie tym szybciej nadejdą płodne dni, a że mężu wraca za tydzień na tydzień 😓 to może chociaż na dzień przed owu jeszcze coś zmajstrujemy i będę potem jak psychopatka wyczekiwać pierwszych objawów cionszy 🙈 znam siebie i już planuję kiedy na betę polecę. Wiem jestem nienormalna ale cóż począć 😂
 
Dziewczyny... wlasnie dzwonili do mnie z wynikami z labor.. wynik 2,5... i pielęgniarka mowi ze lekarz chce zebym w przyszlym tygodniu jeszcze raz pobrała krew, bo to jest baaardzo wczesna ciąża.. i tak słucham ze jaka ciąża?hę? I mowie, ze przecież ciąża to wyniki od 5..(tak się tu naczytalam) a pani mowi ze jakby nie było ciazy to wynik byłby 0.. to są Niemcy wiec pewnie wszystko inaczej.. sama nie wiem co myśleć..lekarz chyba sie zna nie?
 
Dziewczyny... wlasnie dzwonili do mnie z wynikami z labor.. wynik 2,5... i pielęgniarka mowi ze lekarz chce zebym w przyszlym tygodniu jeszcze raz pobrała krew, bo to jest baaardzo wczesna ciąża.. i tak słucham ze jaka ciąża?hę? I mowie, ze przecież ciąża to wyniki od 5..(tak się tu naczytalam) a pani mowi ze jakby nie było ciazy to wynik byłby 0.. to są Niemcy wiec pewnie wszystko inaczej.. sama nie wiem co myśleć..lekarz chyba sie zna nie?
Tak, ale wynik 2,5 przy spóźniających się okresie wyglada dziwnie…
 
a no właśnie :D teraz tego nie ma i lepiej mi. Ale tęsknię za testowaniem :D
Też narazie będę bez stymulacji i też pewnie owu nie będzie, więc przybijam pione 🖐️ ale i tak kupiłam testy na shopee 😂
Ja testow nie kupuje. U mnie to jest już raczej co miesięczne utwierdzanie się w przekonaniu, ze się nie Uda niż ze może się udało
 
reklama
Tak, ale wynik 2,5 przy spóźniających się okresie wyglada dziwnie…
Wiem i dlatego też bylam w szoku jak usłyszałam że to wczesna ciąża. W pierwszej chwili ani nie zarejrstrowalam tego co powiedziala pielegniarka, ale dopytałam 2 razy.. znalazlam taka tabelkę na niemieckiej stronie z wynikami:
screenshot tabelle.png
 
Do góry