reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
dopadł mnie chyba jakiś dołek, jakiś totalny zjazd humoru, chęci 🤦🏼‍♀️
chyba się napije kielicha dziś pod ta sobotę oo , a co tam raz można 🥂
 
Dziewczyny dostałam wyniki badań na chlamydie i ureoplasma i ureoplasma mam pozytywny.
Lekarz mówił, że to może mieć wpływ, macie jakieś doświadczenia z tą bakterią?
Czytam w necie bo wizyta dopiero 19.05 ale wiecie jak z wujkiem Google 😜
Miłej soboty ! Buziaki 😘
może powodować problemy z zagnieżdżeniem i przyczyniać się do niepłodności. Antybiotyk dla Ciebie i partnera i jazda 🔥🔥🔥
 
Patrzyłam właśnie na tę lepkość ale nie umiem znaleźć w necie nic konkretnego na ten temat. Usg miał robione rok temu i wszystko było ok.

My za pakiet ten co powyżej płaciliśmy 850zl, ale to nie są badania podstawowe, podstawowe to te gdzie jest ocena mikro i makroskopowa, za te dodatkowe mar, wiązanie kwasem itd trzeba dopłacić.
podwyższone ph plus lepkość mogą sugerować problemy z prostatą. Na wszelki wypadek bym to wykluczyła
 
W każdym labolatorium bez skierowania zrobią Ci beta hcg. Wynik zazwyczaj jest tego samego dnia online. Polecam zbadać przy tym poziom progesteronu. Jak dla mnie 3 dni po domniemanym terminie okresu to kreski powinny być mocne. Chyba że owulacja była później ale mimo wszystko byłam 5 razy w ciąży i takie kreski były kilka dni przed terminem @.
Najwyżej okaże sie ze to ciaza biochemiczna, ale i tak dla mnie już super, bo to znaczy, ze weszlam na właściwe tory.. staramy się juz chyba ponad 5 lat a ja ciągle slyszalam ze brak owulacji..
 
zanim sobie zdiagnozujesz biochema najpierw zbadaj bete.
No i jednak to żadne pocieszenie moc zajść w ciążę i nie urodzić zdrowego dziecka
Ja sobie nic nie diagnozuje, to raczej rodzaj pocieszenia ze moj organizm zaczyna funkcjonować normalnie i jest szansa na normalne zajscie w ciaze. Poza tym to bardziej dziewczyny sugerują ze kreski są za blade...Juz pisalam wyżej ze w pn ide na bete jeśli nadal nie dostane okresu 😊
 
Ja sobie nic nie diagnozuje, to raczej rodzaj pocieszenia ze moj organizm zaczyna funkcjonować normalnie i jest szansa na normalne zajscie w ciaze. Poza tym to bardziej dziewczyny sugerują ze kreski są za blade...Juz pisalam wyżej ze w pn ide na bete jeśli nadal nie dostane okresu 😊
trzymam kciuki żeby to była prawidłowo rozwijająca się ciąża 🤞
 
reklama
może powodować problemy z zagnieżdżeniem i przyczyniać się do niepłodności. Antybiotyk dla Ciebie i partnera i jazda 🔥🔥🔥
Dziękuje za odpowiedz :)
Nie chce się nakręcać, że to może być przyczyna braku ciąży od lat ale jakąś niewielką nadzieje mam, że ta „powierzchowna endometrioza” + przegroda + bakteria że to może jednak to…
No nic czekam na wizytę i będę dawać znać 😘
 
Do góry