reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
dopadł mnie chyba jakiś dołek, jakiś totalny zjazd humoru, chęci 🤦🏼‍♀️
chyba się napije kielicha dziś pod ta sobotę oo , a co tam raz można 🥂
 
Dziewczyny dostałam wyniki badań na chlamydie i ureoplasma i ureoplasma mam pozytywny.
Lekarz mówił, że to może mieć wpływ, macie jakieś doświadczenia z tą bakterią?
Czytam w necie bo wizyta dopiero 19.05 ale wiecie jak z wujkiem Google 😜
Miłej soboty ! Buziaki 😘
może powodować problemy z zagnieżdżeniem i przyczyniać się do niepłodności. Antybiotyk dla Ciebie i partnera i jazda 🔥🔥🔥
 
Patrzyłam właśnie na tę lepkość ale nie umiem znaleźć w necie nic konkretnego na ten temat. Usg miał robione rok temu i wszystko było ok.

My za pakiet ten co powyżej płaciliśmy 850zl, ale to nie są badania podstawowe, podstawowe to te gdzie jest ocena mikro i makroskopowa, za te dodatkowe mar, wiązanie kwasem itd trzeba dopłacić.
podwyższone ph plus lepkość mogą sugerować problemy z prostatą. Na wszelki wypadek bym to wykluczyła
 
W każdym labolatorium bez skierowania zrobią Ci beta hcg. Wynik zazwyczaj jest tego samego dnia online. Polecam zbadać przy tym poziom progesteronu. Jak dla mnie 3 dni po domniemanym terminie okresu to kreski powinny być mocne. Chyba że owulacja była później ale mimo wszystko byłam 5 razy w ciąży i takie kreski były kilka dni przed terminem @.
Najwyżej okaże sie ze to ciaza biochemiczna, ale i tak dla mnie już super, bo to znaczy, ze weszlam na właściwe tory.. staramy się juz chyba ponad 5 lat a ja ciągle slyszalam ze brak owulacji..
 
zanim sobie zdiagnozujesz biochema najpierw zbadaj bete.
No i jednak to żadne pocieszenie moc zajść w ciążę i nie urodzić zdrowego dziecka
Ja sobie nic nie diagnozuje, to raczej rodzaj pocieszenia ze moj organizm zaczyna funkcjonować normalnie i jest szansa na normalne zajscie w ciaze. Poza tym to bardziej dziewczyny sugerują ze kreski są za blade...Juz pisalam wyżej ze w pn ide na bete jeśli nadal nie dostane okresu 😊
 
Ja sobie nic nie diagnozuje, to raczej rodzaj pocieszenia ze moj organizm zaczyna funkcjonować normalnie i jest szansa na normalne zajscie w ciaze. Poza tym to bardziej dziewczyny sugerują ze kreski są za blade...Juz pisalam wyżej ze w pn ide na bete jeśli nadal nie dostane okresu 😊
trzymam kciuki żeby to była prawidłowo rozwijająca się ciąża 🤞
 
reklama
może powodować problemy z zagnieżdżeniem i przyczyniać się do niepłodności. Antybiotyk dla Ciebie i partnera i jazda 🔥🔥🔥
Dziękuje za odpowiedz :)
Nie chce się nakręcać, że to może być przyczyna braku ciąży od lat ale jakąś niewielką nadzieje mam, że ta „powierzchowna endometrioza” + przegroda + bakteria że to może jednak to…
No nic czekam na wizytę i będę dawać znać 😘
 
Do góry