reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja przejechalam 75 km samochodem (ucze sie jeździć od nowa) i cala sie spocila , teraz stary prowadzi a ja piwkuje :D mam weekend wyjebongo :D
Bo ogolnie ja mam taka przypadłość, ze jak mam urodziny to mi odpierdala. Wszystko mi wolno, jem, pije, śpiewam, chodze w koronie. Co roku mi stary kupuje nowa taka z plastiku xD tylko na 30 mialam taka porzadna za 80 zl xD no i zaczyna sie :D najwazniejszy dzien w roku kiedy wolno mi wszystko. Kiedys poszlam do klubu ze stritizem XD
Ja niedawno zaczęłam jeździć po prawie 9 latach, także wiem co czujesz xD
U nas spod bloku właśnie policja zawinęła pijanego sąsiada, chyba nas podglada i przyłączył sie do świętowania twoich urodzin 🤣🤣 oczywiście multum gapiow bo wezwali tez karetke🙉
 
reklama
Cześć, dziewczyny. Pozwólcie, że i ja dołączę do Waszego grona. Staramy się z mężem o dziecko już kilka lat. Mam za sobą 2 UIU, będę testować 18.05. Przez chwilę czytałam incognito, ale tutaj panuje taka atmosfera, że postanowiłam się przyłączyć jeśli pozwolicie:)
 
Cześć, dziewczyny. Pozwólcie, że i ja dołączę do Waszego grona. Staramy się z mężem o dziecko już kilka lat. Mam za sobą 2 UIU, będę testować 18.05. Przez chwilę czytałam incognito, ale tutaj panuje taka atmosfera, że postanowiłam się przyłączyć jeśli pozwolicie:)
witamy Cię ciepło😚 daj koniecznie znać, czy wyszło :)
 
Laski moze głupie pytanie, ale pomimo ze staram się od lat zajsc, to z testami nie mialam do czynienia za bardzo.To prawda ze lepiej robic z pierwszego siku rano?Mam jeszcze jeden, test to mogę jutro powtórzyć, a jeśli znowu cos bedzie to w poniedziałek na bete.. ale boje się nawet dopuścić mysl do siebie ze mogłoby mi się udać..
W porannym moczu zawarta jest największe stężenie hormonu beta HCG we wczesnej ciąży, więc jak najbardziej najlepiej jest zrobić go rano ☺️ a spóźnia Ci się @?
 
Ja przejechalam 75 km samochodem (ucze sie jeździć od nowa) i cala sie spocila , teraz stary prowadzi a ja piwkuje :D mam weekend wyjebongo :D
Bo ogolnie ja mam taka przypadłość, ze jak mam urodziny to mi odpierdala. Wszystko mi wolno, jem, pije, śpiewam, chodze w koronie. Co roku mi stary kupuje nowa taka z plastiku xD tylko na 30 mialam taka porzadna za 80 zl xD no i zaczyna sie :D najwazniejszy dzien w roku kiedy wolno mi wszystko. Kiedys poszlam do klubu ze stritizem XD
Uwielbiam ❤️ Ja tak robię zawsze jak mam zły humor albo stary mi coś obieca np jakiś wyjazd i potem zmieni plany. Tylko nie popierdzielam w koronie 😀
 
Dla mnie chyba najbardziej frustrujące było to, że musiałam powtarzać badanie, bo właściwie niewiele się z niego dowiedziałam... Na sono nie widać było płynu wokół jajników, ale nie stwierdzono niedrożnych jajowodów tylko spazmatyczne... Więc musiałam zrobić drugie badanie. Tam już było niby widać wszystko lepiej, ale np. nie doznałam cudu pt. "przepchane" jajowody=ciąża za miesiąc ;-) Za to dowiedziałam się, że mam polip na przykład.
 
O masz... Czyli nie zawsze tak różowo. Polip też słabo ale przynajmniej wiedziałaś i mogłaś coś z tym zrobić ;) Taki pozytyw w negatywnej sytuacji ;).
 
reklama
aa mnie jak to wkurza , inni sobie nie zdają sprawy co to jest niepłodność jak to boli psychicznie jak serce pęka , łatwo jest powiedzieć będziesz miała gromadkę dzieci ! krew zalewa 🤦🏼‍♀️
nie rozmawiam już z nikim tylko robię swoje bo nikt tego nie zrozumie póki nie doświadczy
A ja mam inne doświadczenia, ale tez jestem w innym miejscu, bo staram się trzeci rok i z pewnymi sprawami doszłam do ładu. Coraz bardziej otwarcie mówię o tym, ze mam problem z zajściem, ze nie mogę mieć dzieci. Dużo osób okazuje mi wsparcie, kilka nawet mówiło, ze mają np w rodzinie lekarza i mogą dać namiar, a większość się peszy i już nigdy nie porusza tematu i nie zadaje głupich pytań ;) najbliższa rodzina wie i nie pyta, co najwyżej czasem dopytują kiedy mam lekarza i czy coś się wyjaśniło w kolejnych badaniach.
 
Do góry