reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Sorki dziewczyny ale będę normalnie odpisywać,bo nie ogarniam tego czatu🤦‍♀️okres powinnam dostać 3/4.05 .Jesli chodzi o owulacje, to nie wiem kiedy mam.Nie mam objawów.W marcu lekarz odnotował ze byla mała owulacja,pierwszy raz od lat..
 
Kiedy Ty hiszpańskie progi odwiedzasz ?

No to raczej się domyślam... pytam o markę bo wygląda jak słynne facelle
Test taki, niemiecki, kupiony w DM
20220506_203521.jpg
 
Ja przejechalam 75 km samochodem (ucze sie jeździć od nowa) i cala sie spocila , teraz stary prowadzi a ja piwkuje :D mam weekend wyjebongo :D
Bo ogolnie ja mam taka przypadłość, ze jak mam urodziny to mi odpierdala. Wszystko mi wolno, jem, pije, śpiewam, chodze w koronie. Co roku mi stary kupuje nowa taka z plastiku xD tylko na 30 mialam taka porzadna za 80 zl xD no i zaczyna sie :D najwazniejszy dzien w roku kiedy wolno mi wszystko. Kiedys poszlam do klubu ze stritizem XD
 
reklama
Laski moze głupie pytanie, ale pomimo ze staram się od lat zajsc, to z testami nie mialam do czynienia za bardzo.To prawda ze lepiej robic z pierwszego siku rano?Mam jeszcze jeden, test to mogę jutro powtórzyć, a jeśli znowu cos bedzie to w poniedziałek na bete.. ale boje się nawet dopuścić mysl do siebie ze mogłoby mi się udać..
 
Do góry