reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Niestety, dziewczyny, nic z mojej ciąży nie będzie. Beta prawie nie urosła, prog spadł o połowę, mimo że brałam 3 tab. dupka zamiast dwóch. Jutro planowo powinnam mieć okres, ale jeszcze zjem parę tabletek duphastonu, zeby jutro zaliczyć lekarza i zapytać co dalej. Dlaczego kolejny raz biochem. 2 biochemy na 5 cykli intensywnych starań to jednak dużo. Nie wiem, co to jest... Badania hormonów mam w normie...
 
Niestety, dziewczyny, nic z mojej ciąży nie będzie. Beta prawie nie urosła, prog spadł o połowę, mimo że brałam 3 tab. dupka zamiast dwóch. Jutro planowo powinnam mieć okres, ale jeszcze zjem parę tabletek duphastonu, zeby jutro zaliczyć lekarza i zapytać co dalej. Dlaczego kolejny raz biochem. 2 biochemy na 5 cykli intensywnych starań to jednak dużo. Nie wiem, co to jest... Badania hormonów mam w normie...
Przykro mi :( mam podobny problem ... Na 4 cykle starań 3 biochemy... Też jesteśmy na początku drogi żeby znaleźć przyczynę... Ściskam 🤗
 
Witam się serdecznie że wszystkimi. Zaczynamy z mężem bitwę o drugie dzieciątko. Pierwszą ciążę udało się uzyskać po 4 latach leczenia i załamaniu nerwowym... Teraz staram się nie nakręcać ale już czuję że jednak po pewnych przeżyciach już się nie da zluzować gaci 😢 synuś urodził się w sierpniu 2019, od pół roku staramy się o drugie ale jeszcze karmię więc nie wszystkie chwyty dozwolone. Przycupne u Was bo tak miło się Was czyta, mam nadzieję że będę mogła pomóc też bo dużo za nami wszystkiego. Tak btw to ostatecznie pomogło nam NPR i ginekolog się w nim specjalizujący. Ja też rocznik 91 😜😜
Hej, witaj! Przykro mi, ze musiałaś tak długo walyczć.. życzę Ci, zeby teraz poszło sprawniej :)
Pozdrówki!
 
Niestety, dziewczyny, nic z mojej ciąży nie będzie. Beta prawie nie urosła, prog spadł o połowę, mimo że brałam 3 tab. dupka zamiast dwóch. Jutro planowo powinnam mieć okres, ale jeszcze zjem parę tabletek duphastonu, zeby jutro zaliczyć lekarza i zapytać co dalej. Dlaczego kolejny raz biochem. 2 biochemy na 5 cykli intensywnych starań to jednak dużo. Nie wiem, co to jest... Badania hormonów mam w normie...
Strasznie mi przykro :( ściskam
 
reklama
Do góry