reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

poczekaj, dawno nie było jakiegoś trolla co by tu wpadł nakrzyczał, że plujemy jadem (zwłaszcza ja) nie nadajemy się na matki (zwłaszcza ja) i nie będziemy miały dzieci bo nam zazdrość macice wyżarła (zwłaszcza mnie). Myślę, że już czas na nową awanture bo za długo jest cisza 😂
Ja też chętnie bym jakąś dramę przytuliła. Jestem w takim stanie psychicznym ze bym sie nawet włączyła, a rzadko mi się to zdazra
 
reklama
Nikt cie tu nie czyma ja pszyszlam po poradę ale widze ze nic tu się nie dowiem mozesz swuj watek zakladac a pozatym to ja wyhodze bo same wredne osoby tu są mam nadzieje ze moje kucie to cionża a wam zycze zebyscie pszestaly być wredne to może też zajdziecie jak ja
Czy Ty musisz od razu pluć jadem? Jak masz być matką jak ejsteś taka wredna? to napewno kara za Twoją toskycznosć. Nie wiedziałam, ze na tym wątku jesteście tkaie podłe. załoze swój
 
Nikt cie tu nie czyma ja pszyszlam po poradę ale widze ze nic tu się nie dowiem mozesz swuj watek zakladac a pozatym to ja wyhodze bo same wredne osoby tu są mam nadzieje ze moje kucie to cionża a wam zycze zebyscie pszestaly być wredne to może też zajdziecie jak ja
Świetnie Ci to idzie, naprawde :D
 
reklama
Do góry