reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Miałam się nie wtrącać, ale zaraz nie wytrzymam... @Ceonis to stary Cię kuł pindolem, a nie zniosłaś smrodu bo meksykańskie żarcie jadł 😂
a Ty @Ladycarooo jesteś jej jakąś psiapsi, bo te ciążę to chyba się w mózgu umiejscowiły i przeszkadzają myśleć i czytać regulamin 😂
sluhaj tk to se morzesz do swojej rodziny sie odzywac ja tak mialam a mojej kolerzanki sistry mama miala krese 2 dni po owulacji i miesiaczke do 8 miesiaca i ona nie wiedziala ze jest ciazy a ty madrzysz sie. co to za forum ide s tego miejsca pelnego jadu
 
Oczywiście że wszystko jest w głowie! Widzicie, ja pojechałam na wakacje do polski, przestałam myśleć i boom! Cionsz! A że trochę nie wyszło to inna sprawa. Widocznie za późno przestałam myśleć 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Jak nie miałam krwawienia interpolacyjnego to to nie było to nie znasz się to się nie wypowiadaj
uwazaj na slowa dziewcynko co otrafisz klapac ozorem a pewnie w zyciu sowa nie wyddusisz ha ha a poza tym to chlopak pisze bo mja dziewczyna poplakala sie przez was i ten wasz jad ja nie wiem jak kobiety moga byc takie okropne dla siebie mowie wam to rpzez to nie mzoecie zajsc w ciaze bo akrma wraca
 
Do góry