reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

No właśnie robiłam owulacyjny bo mam objawy dużej płodności i trochę objawy ciąży więc wolałam najpierw zrobić ten test 🙂 na razie boję się robić test ciążowy... Boję się kolejnego rozczarowania...
Wiesz co, niedawno była tu dziewczyna która tez tak czaiła się ze zrobieniem testu, w końcu zaczęła krwawić i wyładowała na IP bo okazało się, ze beta była dodatnia. Mogę coś mieszać w tej historii bo było to już jakiś czas temu, ale tak ja jak i wiele dziewczyn tutaj straciłyśmy ciążę i jeśli zechcesz to posłuchaj mojej rady: zrób test lub betę, lepiej się rozczarować na tym etapie negatywnym testem ale tez być może wyłapać wczesną ciążę i wtedy odpowiednio wcześnie reagować jeśli zadzieje się coś złego. Ja swoją ciąże „odkryłam” dopiero po szóstym tygodniu, gdybym wiedziała o niej wcześniej to kto wie, może dziś miałabym dziecko? Nie rób sobie tego.
 
reklama
Boże, ale jesteś cierpliwa 😂
Ciążowy powinien wyjść wcześniej niż termin spodziewanej miesiączki. Dlatego, jeśli jej termin wypada już to śmiało rób 😃
Mam raczej nieregularne okresy więc dlatego czekam bo równie dobrze mogę dostać za tydzień więc wolę mieć pewność że test w ogóle coś wyłapie... 🙂
 
Wiesz co, niedawno była tu dziewczyna która tez tak czaiła się ze zrobieniem testu, w końcu zaczęła krwawić i wyładowała na IP bo okazało się, ze beta była dodatnia. Mogę coś mieszać w tej historii bo było to już jakiś czas temu, ale tak ja jak i wiele dziewczyn tutaj straciłyśmy ciążę i jeśli zechcesz to posłuchaj mojej rady: zrób test lub betę, lepiej się rozczarować na tym etapie negatywnym testem ale tez być może wyłapać wczesną ciążę i wtedy odpowiednio wcześnie reagować jeśli zadzieje się coś złego. Ja swoją ciąże „odkryłam” dopiero po szóstym tygodniu, gdybym wiedziała o niej wcześniej to kto wie, może dziś miałabym dziecko? Nie rób sobie tego.
Bardzo dziękuję za radę 🙂 Na pewno w któryś dzień kupię test i zrobię. Bety nie mogę zrobić w tym momencie ponieważ pracuje za granicą i tutaj raczej ciężko zrobić jakiekolwiek badania dopiero jak faktycznie byłabym w ciąży to wtedy mogę coś załatwić.
 
Idę do psychologa w przyszłym tygodniu, ponoć specjalizuje się w takich przypadkach - problemy z zajściem w ciąże itd.
Chodziłam w trakcie rozwodu do innego specjalisty ale przestałam, ale wierze ze stres, rozpamiętywanie może mnie jakoś blokować.
Zobaczę, zapytam ją też o tą akupunkturę.
mam dużo za dużo w głowie i nie umiem odpuścić, obiecałam sobie ze nie będę się spinać z zajściem w ciąże tym razem ale nie spinałam się dwa cykle i znowu stwierdziłam że jest ze mną coś nie tak skoro nie zachodzę :/
I wmawiam sobie ze nad tym panuje ale chyba jednak nie 🙄
O akupunkturze, masażach itp rzeczach słyszałam jako wspomaganiu zajścia w ciążę, nawet w kontekście samego rozluźnienia. Myślę że nie zaszkodzi a może pomoże ;).
Dziewczyny a powiedzcie, badanie poziomu progesteronu, prolaktyny itp to skierowanie na to może wystawić lekarz pierwszego kontaktu ? Czy Wy robicie to prywatnie.? Pytam z ciekawości, bo jak może normalnie lekarz POZ wystawić to czemu nie skorzystać
Generalnie lekarz POZ nawet jak jest bardzo miły i uczynny to nie może wystawić skierowania na dużą część badań hormonalnych, bo nie ma ich w koszyku świadczeń.
 
A ile tego ananasa jecie? Macie jednego czy więcej?😅 Bo ja od wczoraj spożywam, mam jednego i podzieliłam go na 4 części i się zastanawiam czy to nie za mało... Bo nie mam żadnych odczuć szczypania przy takiej ilości, to może za mała dawka 🤷🏻‍♀️
 
Bardzo dobrze jesz
Ja wczoraj pół i dziś drugie bo mam wspólnika i mi Stary wyzera
A ile tego ananasa jecie? Macie jednego czy więcej?[emoji28] Bo ja od wczoraj spożywam, mam jednego i podzieliłam go na 4 części i się zastanawiam czy to nie za mało... Bo nie mam żadnych odczuć szczypania przy takiej ilości, to może za mała dawka [emoji2370]
 
A ile tego ananasa jecie? Macie jednego czy więcej?😅 Bo ja od wczoraj spożywam, mam jednego i podzieliłam go na 4 części i się zastanawiam czy to nie za mało... Bo nie mam żadnych odczuć szczypania przy takiej ilości, to może za mała dawka 🤷🏻‍♀️
To chyba kwestia alergii... mnie po nim język puchnie, nie da rady...
 
reklama
Ja wiem, ze w naszym kraju mamy kult matki cierpiącej, ale wiecie, że jak słabo reagujecie na ananasa to możecie łykać kapsułki?
 

Załączniki

  • 16F7D549-5052-4C5A-9FF1-A4F7F7A10665.jpeg
    16F7D549-5052-4C5A-9FF1-A4F7F7A10665.jpeg
    121,7 KB · Wyświetleń: 79
Do góry