reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A ile tego ananasa jecie? Macie jednego czy więcej?😅 Bo ja od wczoraj spożywam, mam jednego i podzieliłam go na 4 części i się zastanawiam czy to nie za mało... Bo nie mam żadnych odczuć szczypania przy takiej ilości, to może za mała dawka 🤷🏻‍♀️
Ja po dwóch plastrach już mam na kolejne 8 godzin po języku 😖 dlatego jem na noc 😆
 
reklama
Weź mnie nie wk… 🤣 serio to działa tak samo? Dzizas 😂 a ja żre tego ananasa jak wariatka, już mi bokiem wychodzi🥴
Noooo taaaak. To jest wyciąg z ananasa właśnie. Tylko w takiej dawce, że nawet przy założeniu niższego wchłaniania i tak wchłonie Ci się więcej.
Plus ja tylko chciałam zaznaczyć, że bromelaina najlepiej się wchłania przyjmowana na czczo, chociaż z ananasem na pusty żołądek to ja bym nie ryzykowała ;)
 
Zaraz idę jeść, ale tak mi wczoraj poparzył język, że nie chce go znać [emoji23]
Dlatego ja naturalnego jem na zmianę z suplementem w tabletkach. Oczywiście pewności mieć nie mogę ile tego rdzenia ananasa tam wpakowali ale jak już nie mam siły jesc to zapodaje sobie 3-4 pastylki 😜
Wogole to biorę taki suplement w 1 części cyklu dość często i, o dziwo, zmniejszył mi się cellulit 🙈🙈🙈
 
Noooo taaaak. To jest wyciąg z ananasa właśnie. Tylko w takiej dawce, że nawet przy założeniu niższego wchłaniania i tak wchłonie Ci się więcej.
Plus ja tylko chciałam zaznaczyć, że bromelaina najlepiej się wchłania przyjmowana na czczo, chociaż z ananasem na pusty żołądek to ja bym nie ryzykowała ;)
Na moim jest napisane zeby przymowac z posiłkiem
 
Taaa ... była taka głośna sprawa, jak rodzice leczyli dziecko takimi czarami i zmarło. Także może jednak lepiej zostać przy medycynie, a nie leczeniu się wybielaczem ;)
Czerwone wytrawne- tylko! . Odmiana Cabernet Sauvignon ma najwięcej resveratrolu (to co pomaga na endo)

Czerwone wytrawne- tylko! . Odmiana Cabernet Sauvignon ma najwięcej resveratrolu (to co pomaga na endo)
Separavi się nada? ;)
 
Ja to tak jem tego ananasa w zasadzie żeby cobie podnieść morale i poudawać, że mam na coś wpływ, [emoji23]
Dlatego ja naturalnego jem na zmianę z suplementem w tabletkach. Oczywiście pewności mieć nie mogę ile tego rdzenia ananasa tam wpakowali ale jak już nie mam siły jesc to zapodaje sobie 3-4 pastylki [emoji12]
Wogole to biorę taki suplement w 1 części cyklu dość często i, o dziwo, zmniejszył mi się cellulit [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
Do góry