reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny po cesarskich cięciach, miałyście diagnostykę pod kątem ewentualnych powikłań po cc, które mogą utrudniać zajście w ciąże? Jak Wasi lekarze podchodzą do tego tematu?
 
reklama
Póki co łykam Ovarin, on ma mio-inozytol. Nie wiem czy działa, dopiero w sobotę idę zmierzyć czy coś się zmieniło :D jak nadal nic, to dorzucę coś jeszcze, ale też mam wrażenie, że spada, bo podobnie jak Ty już mi jest troszkę lepiej :)
No to się cieszę że też Ci lepiej 😁
 
Nie stawiam nikomu żadnego zarzutu.
Faktem jednak jest to, że nie da się przeprowadzić rzetelnej edukacji seksualnej na brzoskwinkach i flecikach. Do tego potrzebne jest po prostu prawidłowe nazewnictwo. A, że żyjemy tam gdzie żyjemy i edukuje się dzieci nie o szczęśliwych związkach, o byciu partnerem dla drugiej osoby, o przyjemności płynącej z bezpiecznego seksu tylko o cnotach niewieścich to boli mnie to, że sami podkopujemy fundamenty potencjalnej edukacji. I dlaczego mielibyśmy o tym nie rozmawiać? Jeśli ja coś robię źle/gorzej albo w sposób, który można by było poprawić, a ktoś ma argumenty i pomysł jak mogłabym to robić lepiej to z przyjemnością słucham i wyciągam wnioski. Seksualność jest ogromnym problemem w naszym kraju, większość tego co przyjemne jest tematem tabu. Jeszcze do niedawna seks dla wielu kobiet był tylko obowiązkiem małżeńskim. Orgazm? Przyjemność? Niestety nie wszystkie znają te pojęcia. A im większa świadomość i otwartość tym więcej orgazmów.
A orgazmy są fajne. Miejmy orgazmy! Tego wszystkim życzę. I cipkom i brzoskwinkom i nawet kaczuszkom.
Ja pamiętam jak ksiądz kiedyś w szkole na lekcji powiedział, że jeśli ktoś zgwałcił kobietę która była za ładnie ubrana to wina jest po obu stronach bo kobieta kusiła więc sama była sobie winna..... Oczywiście nie zostawiłam tego bez echa 🤣 i się zapytalam księdza czy jak ktoś sprzedaje cukierki w kolorowych kuszących opakowaniach a ksiądz ukradnie bo kusiły to kto jest winny kradzieży sprzedawca bo kusił czy ksiądz?
 
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że część uwierzy i latami da się gwałcić na przykład pijanym mężom.
Jesuuuuu ciśnienie 800
Ja pamiętam jak ksiądz kiedyś w szkole na lekcji powiedział, że jeśli ktoś zgwałcił kobietę która była za ładnie ubrana to wina jest po obu stronach bo kobieta kusiła więc sama była sobie winna..... Oczywiście nie zostawiłam tego bez echa [emoji1787] i się zapytalam księdza czy jak ktoś sprzedaje cukierki w kolorowych kuszących opakowaniach a ksiądz ukradnie bo kusiły to kto jest winny kradzieży sprzedawca bo kusił czy ksiądz?
 
reklama
Do góry