reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja też jeszcze z Wami zostaję :)
Na tym etapie może jeszcze różnie u mnie być ale staram się myśleć pozytywnie.
Ale zostaję przede wszystkim dlatego, że jesteście super babkami i chcę u każdej z Was po kolei słyszeć dobre wieści :)
 
Ja tam wszystkim ciężarnym życzę żebyście rozgościły się na mamusiach i nie miały ani jednego powodu żeby tu zaglądać.
Docelowo każda z nas traktuje ten wątek jako etap przejściowy i ja tam bardzo się cieszę jak ktoś stąd ucieka na mamusie bo to znaczy, że spełnia mu się wielkie Marzenie.
Potem je podglądam na mamusiach, a potem ze wzruszem żegnam się jak idą na prywatny wątek.
Jak za kimś tęsknię to pisze priv [emoji23]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Kobietki, podpowiedzcie proszę…miałam torbiel, brałam Prolutex i luteinę, po wizycie od doktora odstawiłam bo torbiel praktycznie się wchłonęła. Według obliczeń doktora miałam dostać okres do poniedziałku, rozpisał mi stymulację a tu nic… okresu brak….a doktor zapisał mnie na wizytę 9 lutego na obserwacje co się zadzieje po puregonie… Co mam robić? Czy któraś z Was tak miała?
 
laska od którego do którego dnia cyklu się bierze acc??
Specjalistka ze mnie żadna. Dziewczyny tu pisały ze biorą w 3-7 dc a inne w dni płodne. Zależy czy chcesz żeby miało wpływ na wzrost pęcherzyków czy na śluz. Ja zaczelam w 9dc i będę brac tak do owulki czyli 13-14 dc. 🤷🏽‍♀️
 
reklama
A ile dni minęło od odstawienia luteiny?
Hej Kobietki, podpowiedzcie proszę…miałam torbiel, brałam Prolutex i luteinę, po wizycie od doktora odstawiłam bo torbiel praktycznie się wchłonęła. Według obliczeń doktora miałam dostać okres do poniedziałku, rozpisał mi stymulację a tu nic… okresu brak….a doktor zapisał mnie na wizytę 9 lutego na obserwacje co się zadzieje po puregonie… Co mam robić? Czy któraś z Was tak miała?
 
Do góry