reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A jeszcze spytam odnośnie testów owulacyjnych i tej cudnej apki🤣 robicie jedno tylko zdjęcie i przyjmujecie ta wartość co pokazało czy robicie kilka zdjęć testów być może pokaże wyższa wartość?🤣
 
reklama
A jeszcze spytam odnośnie testów owulacyjnych i tej cudnej apki🤣 robicie jedno tylko zdjęcie i przyjmujecie ta wartość co pokazało czy robicie kilka zdjęć testów być może pokaże wyższa wartość?🤣
Ja robiłam zawsze w nocy i za każdym razem coś innego wychodziło... Dlatego przestałam je wprowadzać. 👹
 
Ja nie wrzucam w apke. Po prostu widzę czy kreska testowa jest ciemniejsza niż kontrolna. Jak jest to mam pik i tyle
A jeszcze spytam odnośnie testów owulacyjnych i tej cudnej apki[emoji1787] robicie jedno tylko zdjęcie i przyjmujecie ta wartość co pokazało czy robicie kilka zdjęć testów być może pokaże wyższa wartość?[emoji1787]
 
A jeszcze spytam odnośnie testów owulacyjnych i tej cudnej apki[emoji1787] robicie jedno tylko zdjęcie i przyjmujecie ta wartość co pokazało czy robicie kilka zdjęć testów być może pokaże wyższa wartość?[emoji1787]

Jak zrobię poprawne zdjęcie to ilekolwiek ujęć nie zrobię pokazuje te sama wartość [emoji12]
 
Dziewczyny biorące ACC - czy to normalne ze po tym się sika co 30 min ? 😂😂😂 faktycznie chce mi się wiecej pic ale żeby aż tak ? Ledwo wyjde z łazienki i już mam ochotę tam wrócić 😂😂😂
 
Dla mnie seks jest w głowie ;) Starania to bardziej czynność. Jak mam niskie potrzeby w czasie owulacji to i w głowie nie ma iskier. U mnie iskry się odpalają dzień przed okresem 😅
Mam to samo, dzień przed okresem to jest ogień a w trakcie okresu też mam duże libiodo 😅
 
A jeszcze spytam odnośnie testów owulacyjnych i tej cudnej apki🤣 robicie jedno tylko zdjęcie i przyjmujecie ta wartość co pokazało czy robicie kilka zdjęć testów być może pokaże wyższa wartość?🤣
@coca mi kiedyś doradziła, żeby robić te fotki zawsze z lampą błyskową. I teraz robię je zawsze na białym tle w tym samym miejscu (na klapie od sedesu ;)) z lampą i zawsze jest miarodajnie :p.
 
@coca mi kiedyś doradziła, żeby robić te fotki zawsze z lampą błyskową. I teraz robię je zawsze na białym tle w tym samym miejscu (na klapie od sedesu ;)) z lampą i zawsze jest miarodajnie :p.

Zdecydowanie nie polecam czarnego bo prześwietla test [emoji23] najlepiej jasne tło, tak jak piszesz [emoji4]
 
reklama
A czy są tutaj dziewczyny, które tak jak ja mają ogólnie niską temperaturę ciała i często jest tak że w cyklu nie ma skoków temperatury?
 
Do góry