reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Badaliśmy i mój i partnera.
Nie brałam konsultacji bo przy prawidłowym wyniku nie ma co konsultować więc doszłam do wniosku, że jak coś wyjdzie to będę wtedy szukać genetyka.
Natomiast sam wynik jest w formie jednego zdania.
"prawidłowy kariotyp żeński XY" i analogicznie męski
@Zazuu kariotypy robiłaś dla siebie i partnera czy tylko dla siebie? Bralas te opcje z konsultacjami u genetyka czy wystarczyła konsultacja z Twoim lekarzem prowadzącym?
 
reklama
Badaliśmy i mój i partnera.
Nie brałam konsultacji bo przy prawidłowym wyniku nie ma co konsultować więc doszłam do wniosku, że jak coś wyjdzie to będę wtedy szukać genetyka.
Natomiast sam wynik jest w formie jednego zdania.
"prawidłowy kariotyp żeński XY" i analogicznie męski
Dzięki za odpowiedz, bo patrzyłam na te pakiety badań (trombo+kariotypy+konsultacja) , wychodzą ciut korzystniej finansowo ale właśnie przeszło mi przez myśl czy aby jest to niezbędne ;)
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie śluzu przed @ , jak wiecie w ciąży nie byłam wiec nie wiem czy jest jakaś różnica w konsystencji/ kolorze jeżeli dojdzie do zapłodnienia? Czy podobnie jak przed @ - biel wizira i nie da sie po tym wywnioskowac czyli znowu to indywidualna sprawa?
Z góry dzięki za Wasze odpowiedzi :)
 
Byłam 3 razy w ciąży. Każdą poroniłam i w każdej śluz był inny
Dziewczyny mam pytanie odnośnie śluzu przed @ , jak wiecie w ciąży nie byłam wiec nie wiem czy jest jakaś różnica w konsystencji/ kolorze jeżeli dojdzie do zapłodnienia? Czy podobnie jak przed @ - biel wizira i nie da sie po tym wywnioskowac czyli znowu to indywidualna sprawa?
Z góry dzięki za Wasze odpowiedzi :)
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie śluzu przed @ , jak wiecie w ciąży nie byłam wiec nie wiem czy jest jakaś różnica w konsystencji/ kolorze jeżeli dojdzie do zapłodnienia? Czy podobnie jak przed @ - biel wizira i nie da sie po tym wywnioskowac czyli znowu to indywidualna sprawa?
Z góry dzięki za Wasze odpowiedzi :)
Wypowiem się może ja.
W każdej ciąży miałam wzmożoną produkcję wydzieliny, muszę nosić wkładki bo mam cały czas mokro, kolor przeźroczysty lub lekko mleczny.
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie śluzu przed @ , jak wiecie w ciąży nie byłam wiec nie wiem czy jest jakaś różnica w konsystencji/ kolorze jeżeli dojdzie do zapłodnienia? Czy podobnie jak przed @ - biel wizira i nie da sie po tym wywnioskowac czyli znowu to indywidualna sprawa?
Z góry dzięki za Wasze odpowiedzi :)
Jeśli masz dopochwowy progesteron to on tez zmienia śluz ;)
 
Cześć dziewczyny ! Jestem Sylwia, mam 26 lat, od prawie 4 lat szczęśliwą mężatką i od sierpnia staramy się o dzidziusia. Mam delikatnie za wysokie TSH i troszkę brzydka tarczyce , od niedawna na zlecenie lekarza biorę LETROX 0,25 mg także nie poddajemy się walczymy :) Chętnie dołączę do Waszej grupy ☺️ P.s jesteście cudowne -nie poddawajcie się nigdy ! 😘
 
reklama
Do góry