reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny u mnie taka informacja z rana... Śniło mi się że miałam pozytywny i zerwałam się zrobić test. Najpierw zrobilam płytkowy z czulowscoe 25miu I kątem oka widziałam że kreski nie ma, coś mnie podkusiło żeby w tym czasie zrobić sikacza (6.5miu) i kreska pojawiła się prawi od razu. Na kasetkowym też zaraz pojawił się cień i widać nadal. Jadę zaraz do apteki po więcej testów bo w to nie wierzę... Zobacz załącznik 1357465
Daj znać!! Trzymam kciuki
 
reklama
Tymczasem na fb..wkurzają mnie czasami takie
Screenshot_20220114-104641_Facebook.jpg
reklamy :p a w jakieś kubeczki to ja akurat nie wierzę
 
Dziewczyny a jak u was wyglądała sprawa z miesiączka po poronieniu ? Mi lekarz powiedział że powinnam dostać tak jakbym w ciąży nie była... Zawsze miałam regularnie. W sumie to przypadałoby na ten weekend ...
Mi teraz po ciąży biochemicznej zakładam, że okres opóźni się ok 8 dni bo tyle później miałam owulację w tym cyklu.
 
Cześć Dziewczyny! Wracam do was z informacjami, plamienie jak wystąpiło chwilę wczoraj tak od tamtej pory jest spokój. Jestem w szpitalu, póki co mnie obserwują beta hcg wczoraj wyszło 448 co sądzicie? Chciałam wam podziękować za wczorajsze wiadomości! 💓
Za niska beta aby lekarz coś zobaczył... Będzie dobrze ❤️
 
Ale macie wykresy, jakbyście kłamały podpięte pod wykrywacz kłamstw! 🤣 U mnie są ładne (nie ważne, czy wieczorem coś wypiję z alko, albo jak budzę się w nocy i zasnąć nie mogę), nic na moje temperatury nie wpływa 🤣 Aż żałuję, że wcześniej nie mierzyłam, bo tylko one są prawilne 😂
Ja dzisiaj od pobudki męczę się z migreną 😔 Myślałam, że umrę, ale udało mi się zmniejszyć ból głowy i teraz jest znośnie... Jak zazwyczaj zresztą przed @ więc to nie nowość. Do tego temperatura od wczoraj spada książkowo, więc czekam, aż szanowna @ zaszczyci mnie swoją obecnością 😜
hahahaha z tym wykrywaczem kłamstwa to dobre 😂
 
Jeżu wy też oglądać tik toki jak laski robią testy?
wczoraj jak powiedziałam o tym mojemu mężowi to mu oczy z orbit wyleciały co za poziom abstrakcji odstawiam XD

śmieszy mnie tylko jak są 8 dpo i tańczą do muzyki pokazując całą listę objawów ciąży.
albo jak są w 3 tygodniu i pokazują brzuszki. to faktycznie abstrakcja.
ogladam namiętnie🤣 najbardziej lubię te na których pokazane jest ze ileś tam miesiecy/lat się nie udawało i ostatecznie ciaza🥰🥰
 
reklama
Zrobiony digital Clear Blue test z popołudniowego moczu, zdjęcie prosto z mojej szuflady w pracy. Dziewczyny, dziękuję bardzo za wszystko. Przytulam ciepło i życzę samych pozytywnych kresek w 2022. Jesteście kopalnia wiedzy dla wszystkich staraczek. 💕💕💕
 

Załączniki

  • IMG_20220114_135208.jpg
    IMG_20220114_135208.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 168
Do góry