reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

O kurczaczki!
Jest jest, widac pięknie.
A testuj na zdrowie! Ja jak zobacze dwie kreski to chyba z 10 jeszcze zrobie, tak dla pewnosci i samego funu:p
To musi być fajne uczucie.
To jest bardzo dziwne uczucie, bo z reka na sercu przysiegam wam na zdrowie mojej matki, nie sadzilam ze sie uda w tym miesiacu. Mialam ten dziwny sen o pozytywnym tescie chwile przed tym jak sie obudzilam i zerwalam sie na rowne nogi zrobic siku. Nawet jak juz zakroplilam kasetkowy test to linia nie wyszla od razu i mysle ''no tak jak sie spodziewalam'' ale w tym samym czasie zrobilam ''first response'' i kurde kreska wyszla od razu.
nie dochodzi do mnie ta wiadomosc, moj partner tez jest w szoku.
 
reklama
Jeżu wy też oglądać tik toki jak laski robią testy?
wczoraj jak powiedziałam o tym mojemu mężowi to mu oczy z orbit wyleciały co za poziom abstrakcji odstawiam XD

śmieszy mnie tylko jak są 8 dpo i tańczą do muzyki pokazując całą listę objawów ciąży.
albo jak są w 3 tygodniu i pokazują brzuszki. to faktycznie abstrakcja.
Ja jestem boomerem i nie mam tik toka xD
 
to go lepiej nie miej, bo to jest nienormalna aplikacja hahah.
ja założyłam w celach badawczych w związku z moją pracą i tak zerkam na profile zagraniczne o niepłodności teraz głównie :D
ja założyłam, żeby wiedzieć co moje nastolatki oglądają 😜 Ale na instagramie też są przecież wrzucane takie filmiki z tik toka, lubię też te, co ujawniają płeć dziecka - szukam inspiracji na przyszłość 🤦‍♀️🤣 Głupia ja 🤣
 
Dziewczyny a jak u was wyglądała sprawa z miesiączka po poronieniu ? Mi lekarz powiedział że powinnam dostać tak jakbym w ciąży nie była... Zawsze miałam regularnie. W sumie to przypadałoby na ten weekend ...
 
reklama
Dziewczyny a jak u was wyglądała sprawa z miesiączka po poronieniu ? Mi lekarz powiedział że powinnam dostać tak jakbym w ciąży nie była... Zawsze miałam regularnie. W sumie to przypadałoby na ten weekend ...
Ja dostałam po niecałym miesiącu i tak mi mówiono że do miesiąca powinnam dostać ale może być wcześniej
 
Do góry