reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny, czy już mogę skakać z radości ?????❤️❤️❤️❤️ Dziś 34dc, miesiączki brak.. dalej nie dowierzam..
D27C365C-171D-4CF1-A4AC-A6F20DE94FCD.jpeg
 
reklama
A to tego na podstawie testu nikt Ci nie wykluczy, tak jak ciąży pozamacicznej, zatrzymanego serduszka czy martwego urodzenia.
Zamiast się negatywnie nakręcać rozsiądź się w wątku dla wrześniowych mamuś i ciesz się tym co masz
Rozumiem, ze nowa sytuacja nie może wzbudzać naturalnego lęku?
Negatywnemu nakręcaniu sprzyja niestety Twój komentarz.. ale Ok, rozumiem wydaje się rzeczywiście przejść lepiej na wrześniowe mamy..
 
Oczywiście, że może. Ale Twój test nie budzi żadnych wątpliwości, jest piękny, tłusty i różowy mimo, że 3 dni temu witałaś się u nas myśląc, że Wam się nie udało.
Więc nie zastanawiaj się, nie rozmyślaj tylko się ciesz! Wątek dla mamuś jest miejscem do którego każda z nas pragnie się przenieść i to wspaniale, że Ty możesz.
Skacz, ciesz się, płacz bo będziesz mamą [emoji6][emoji3590]
Rozumiem, ze nowa sytuacja nie może wzbudzać naturalnego lęku?
Negatywnemu nakręcaniu sprzyja niestety Twój komentarz.. ale Ok, rozumiem wydaje się rzeczywiście przejść lepiej na wrześniowe mamy..
 
oki tak 😁 ale na szczęście z happy endem. O pierwszego syna staraliśmy się ponad 4 lata. Pcos i niedoczynność tarczycy. Ciąża na clo. O drugiego syna jakoś 1,5 roku również na clo, gdyż swojej owu nie mam. Aktualnie jestem w trakcie poronienia, oczyszczania czy jak to tam nazwać... Ciąża bliźniacza zatrzymała się w 6 tc. Ciąża również na clo, ale w pierwszym cyklu. Teraz czekam na zielone światło od gin, na wywołanie @ mam przyjmować duphaston...ale z tego stresu nie zapytałam czy pierwszy dzień krwawienia/ poronienia to liczymy jako 1 dzień @....nie tracę nadziei że jeszcze kiedyś pojawi się członek rodziny ,😁
 
reklama
Do góry