reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Swoją drogą dla tych, które tak jak ja lubią się katować i wgapiać w negatywny test jeszcze kilka godzin w nadziei na zrobienie sobie tym dziecka to nie polecam testeo płytkowych. Absolutnie wszystkie po jakichś 30 minutach mają widoczną kreskę testową niezależnie od tego jak bardzo to niemożliwe [emoji23]
Czekam na dostawę strumieniowych i zobaczę czy mają ten sam minus [emoji23]
Oczywiście polecam wyrzucać testy i nie sugerować się wynikiem po czasie [emoji41]
Ja mam płytkowe i nigdy mi się nie pojawia nic po czasie... Często to czytając spr specjalnie ze swoimi i ew biel była jeszcze lepiej widoczna 🤣
 
Tak się prezentują testeo płytkowe po jakichś 4 godzinach[emoji36]
Dziady szpetne.
Osikałam strumieniowy i po jakichś 15 może 20 minutach też tam widzę jakiegoś dziada szarego, ale nie aż tak jebitnego jak tu więc nie polecam [emoji23]Zobacz załącznik 1370011Zobacz załącznik 1370012
Ale pazur ❤️
No to ja taki właśnie cień miałam dzisiaj 😀 teraz jak wróciłam z pracy to wyglada to tak, wiem ze po tylu godzinach to nic nie znaczy ale cóż, rozum jedno a serce swoje 🙄
17942473-862A-4308-80D3-B32B765E4850.jpeg
 
Wynik bety o 18?
Nie wiem, ale mam nadzieje, ze dzisiaj 🙏🏻. Ogólnie przeboje miałam z tym dzisiejszym pobraniem, zajęło mi to 2 godziny, dwa laboratoria i jeszcze mam bluzę całą we krwi 🙈😂 finalnie nie zrobili mi badania w synevo tylko w diagnostyce i nie wiem jak to wyglada tam czasowo.. ale naprawdę liczę na to, ze dzisiaj.
 
reklama
Nie wiem, ale mam nadzieje, ze dzisiaj 🙏🏻. Ogólnie przeboje miałam z tym dzisiejszym pobraniem, zajęło mi to 2 godziny, dwa laboratoria i jeszcze mam bluzę całą we krwi 🙈😂 finalnie nie zrobili mi badania w synevo tylko w diagnostyce i nie wiem jak to wyglada tam czasowo.. ale naprawdę liczę na to, ze dzisiaj.
🤞🤞🤞 Trzymam kciuki i za czas wyniku i jego jakość 😎
 
Do góry