reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Czemu? Ja je lubię :) zwłaszcza te z pojemnikiem na mocz, wygodne są 😀
D18230CD-327F-4D4E-BB5B-3E8884F75856.jpegTemu
 
U mnie dziś 11 dzień cyklu i nie wiem, czy już nie jest po temacie.
Wczoraj dopiero wzięłam się za testowanie owulakami, jakaś tam kreska blada była, dziś już wychodzi biel, za to śluz zrobił się ciągnący.
Przypadkiem wczoraj w ramach rozgrzewki, nie myśląc o zapłodnieniu (bo myślałam że dopiero wkraczam w dni płodne), uprawialiśmy seks. Niestety w pozycji niesprzyjającej tyłozgięciu, no i dosyć szybko wstałam bo zgłodnieliśmy, więc nawet nie liczę, że jeśli już to się załapię.
Także no...🤷‍♀️
 
U mnie dziś 11 dzień cyklu i nie wiem, czy już nie jest po temacie.
Wczoraj dopiero wzięłam się za testowanie owulakami, jakaś tam kreska blada była, dziś już wychodzi biel, za to śluz zrobił się ciągnący.
Przypadkiem wczoraj w ramach rozgrzewki, nie myśląc o zapłodnieniu (bo myślałam że dopiero wkraczam w dni płodne), uprawialiśmy seks. Niestety w pozycji niesprzyjającej tyłozgięciu, no i dosyć szybko wstałam bo zgłodnieliśmy, więc nawet nie liczę, że jeśli już to się załapię.
Także no...🤷‍♀️
A jaka pozycja jest sprzyjająca?
 
Według źródeł przy tyłozgięciu zalecana jest do poczęcia pozycja kolanowo łokciowa, od tyłu. No i potem leżenie z nogami w górze.
Tymczasem u mnie wczoraj: jeździec i szybko się przenieśliśmy do kuchni robić pizze😂
Ja też leże z tymi nogami w górze, nie wiem po jaki uj, chyba żeby mieć złudne poczucie, że na coś mam wpływ xD
 
reklama
Do góry