reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja poczułam się tak staro dzięki Super Bowl, takie fajne kawałki, z młodości sprzed 20 lat xD
Jakim cudem jak wczoraj to jako nowość w radiu leciało? :D

I jeszcze zaczynam odczuwać jak mnie syn postarza 😒
Ja ostatnio poczulam sie staro, jak sobie obczajalam kiedy urodzili sie ludzie z zespolu Maneskin - i wyszlo, ze 1999/2000 xd dla mnie to bobasy sa urodzone w tym roku :D oczywiscie nie chce urazić żadnej dziewczyny z tego roku :D zazroszcze Wam :D
 
Ja ostatnio poczulam sie staro, jak sobie obczajalam kiedy urodzili sie ludzie z zespolu Maneskin - i wyszlo, ze 1999/2000 xd dla mnie to bobasy sa urodzone w tym roku :D oczywiscie nie chce urazić żadnej dziewczyny z tego roku :D zazroszcze Wam :D
Ostatnio mnie mój pracownik zapytał czy jest najmłodszy w zespole bo urodził się w 1999. Miałam takie łoooooooo, jak do tego doszło że ten młody człowiek już pracuje. A potem zorientowałam się, że on już nawet licencjat obronił 🤣...
 
Ostatnio mnie mój pracownik zapytał czy jest najmłodszy w zespole bo urodził się w 1999. Miałam takie łoooooooo, jak do tego doszło że ten młody człowiek już pracuje. A potem zorientowałam się, że on już nawet licencjat obronił 🤣...
Mój brat, rocznik 97, kończy medycynę… kiedy?jak?
 
reklama
Do góry