reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Jak miałam 16 lat to spotykałam się z typem co miał 29 lat i wydawał mi się taki stary xD
Ostatnio rozmawiałam z znajomą znajomej, która ma 16 lat. Zwracała się do mnie od początku przez "pani" mimo próśb i gróźb. Jakoś bym to zniosła gdyby nie to, że w pewnym momencie wyjechała "bo jest taka aplikacja na telefon, nazywa się tiktok, ludzie w pani wieku jej nie znają". Wtedy poczułam jak szybko i niepostrzeżenie upływa czas xD
 
Ja tez mialam platoniczną miłości! Nick Carter i jego młodszy brat Aaron Carter 🥰🥰 wyobrażałam sobie ze mieszkam z nimi na Florydzie 🥰🥰 wtedy obaj mieli fryzurę na grzybka 🥰🥰
Screenshot_20220214-214904_Google.jpg
 
Pomyslecie sobie, że teraz dla tych 18 latkow jesteście ustatkowanymi Paniami kolo 30. Dojrzalymi i poważnymi. Wtf xD
Te przekonania są często podtrzymywane przez kolejne pokolenia i trudno się ich wyzbyć. Dopiero jak moi znajomi (ok. 25 lat) spotykają się na domówkach ze znajomymi mojego męża (ok. 40 lat) to widać jak bardzo jesteśmy uwikłani w różne dziwne stereotypy dotyczące wieku. Często wtedy lecą teksty w stylu "no bo ludzie po 40 to są już za starzy na to czy tamto" albo z drugiej strony "bo po 20 to się ma jeszcze siano w głowie". A potem szybko przepraszanie jak się człowiek zorientuje ile ma lat jego rozmówca xD
 
Ostatnio rozmawiałam z znajomą znajomej, która ma 16 lat. Zwracała się do mnie od początku przez "pani" mimo próśb i gróźb. Jakoś bym to zniosła gdyby nie to, że w pewnym momencie wyjechała "bo jest taka aplikacja na telefon, nazywa się tiktok, ludzie w pani wieku jej nie znają". Wtedy poczułam jak szybko i niepostrzeżenie upływa czas xD
Moja młodsza siostra kiedyś przyszla do domu po basenie na którym była z ciocia i mówi do mamy: mamo wiesz co ja widziałam na basenie!!! Stara baba całowała z mężczyzną Fuuuj taka stara, a się całowali i to przy wszystkich. Moja mama mówi to ile miała lat ta Pani, a moja siostra no mówię ci że stara baba po 40 stce 🤣🤣🤣🤣
Młodszym dzieciom chyba jest trudno rozróżnić kto ile ma lat dorosły dla nich to dorosły. Moi rodzice np co róż to nowe rozrywki spotkania ze znajomymi cieszą się druga młodością i nie powiedziałabym że są "starzy" Ma się tyle lat na ile się czuję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam conajmniej 2 razy taka sytuacje (w tym właśnie w obecnym cyklu), ze pęcherzyk dominujący zniknął, natomiast inny go dogonił i peknal w innym terminie. Wiec jest taka możliwość [emoji6]
Ja tez tak miałam! Jeden zaczął rosnąć bardzo wcześnie i się zatrzymał na 12-13mm, a drugi go przegonił i dał radę.
 
Do góry