reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny a ja się z kolei zastanawiam czy w 26dc przy przyjmowaniu luteiny przez 10 dni 50mg x3 (w pon skończyłam, we wt robiłam progesteron) wynik 13 nie jest za niski? Niby owulacja była ale jak byłam ja potwierdzić to lekarz szukał cialka żółtego niby coś tak widział, szukał płynu w zatoce niby coś tam widział ale bez 100% pewności… tak długo szukał ze znalazł mięśniaka na macicy 🙄
W zeszłym cyklu jak robiłam prog to miałam prawie 23 na Luteinie i tez w 26dc badanie.
Jak myślicie? Była owu? Bo ja mam wrażenie ze ten wynik jest za niski po luteinie ale specjalista nie jestem stad pytanie do Was :)
 
reklama
Dziękuje 😘 chociaż mimo tych wyników mam 5 guzków na tarczycy. W czerwcu tego roku zdiagnozowano u mnie nowotwór , w lipcu miałam operacje ( na szczęście nowotwór łagodny) może wraca wszystko do normy. Od ponad 2 lat ciąży brak. O pierwszego syna staraliśmy się 2 lata, drugi był wpadka 😉
Cieszę się ze łagodne i ze to już za Tobą 😘
Na pewno się w końcu uda tylko trzeba cierpliwości, jak nam wszystkim niestety s tego brakuje bo ile można 🙈
Ale po to tu jesteśmy żeby się wspierać i mam nadzieje ze tez tego doświadczysz o ile już nie doświadczasz 😘❤️
 
Dziękuje 😘 chociaż mimo tych wyników mam 5 guzków na tarczycy. W czerwcu tego roku zdiagnozowano u mnie nowotwór , w lipcu miałam operacje ( na szczęście nowotwór łagodny) może wraca wszystko do normy. Od ponad 2 lat ciąży brak. O pierwszego syna staraliśmy się 2 lata, drugi był wpadka 😉
Zadziwiające są takie historie :D człowiek się stara, liczy, bierze leki i nic. A potem nagle śmieszek losu. Nasze organizmy są dziwne.
 
Wybaczcie, że będę Wam teraz trochę zawracała dupę, ale głowę mam spuchniętą po wczorajszym... Bo teraz nie wiem co dalej... Czy @ dostanę normalnie? Co się stanie z tym pęcherzykiem? Już naczytałam się o LUF-ie (bo tylko ten zespół pasuje do moich objawów gdzie wydaje się, że owu była, ale jednak jej nie było). Czy jest możliwe, żeby to zdarzyło się jednorazowo? A może dzieje się tak tylko gdy owu jest z lewego jajnika (z prawego było wszystko ok)? Masakra jakaś... Musiałam to wylać tutaj... 😔
Jest możliwe.Podobno zdarza się że pęcherzyk nie pęka,ale to nie znaczy że już tak będzie co cykl, przy następnym może być inaczej ❤
 
I jak tam dziewczyny? U mnie połowa cyklu. Tamten miesiąc to był fail za failem jak w testach jak i na becie. Nie wiem kiedy a właśnie flo mi przypomniało, że niby jutro mam owulacje ale coś mi się wydaje, że nie bardzo. Już po ostatnich razach u mnie owu jest bliżej 20 dc więc zostaje się brać do rzeczy 😂 a u Was jak sytuacja? Kiedy testowanie? :>
U mnie teoretycznie 3 dpo. @ planowo na 16.02, zostało tylko czekać 🙉🤔
 

Załączniki

  • 12A8C42B-84B8-4E0F-A787-452BD5F13E75.jpeg
    12A8C42B-84B8-4E0F-A787-452BD5F13E75.jpeg
    212,5 KB · Wyświetleń: 75
Jest możliwe.Podobno zdarza się że pęcherzyk nie pęka,ale to nie znaczy że już tak będzie co cykl, przy następnym może być inaczej ❤
ale jak pęcherzyk nie pęka to temperatura nie rośnie, a mi normalnie urosła jakby owulacja była i podejrzewam, że proga też będę miała normalnego jak na owu (dzisiaj pójdę zrobić), dlatego tylko LUF wchodzo w grę. Ja wiem, że takie cykle bezowulacyjne się zdarzają, ale to widać na temperaturze zazwyczaj, że nie było skoku, a u mnie było wszystko. Gdyby nie monitoring to nikt by nie wiedział, że ten pęcherzyk nie pękł bo patrząc na cykl wygląda jakby owu była
 
ale jak pęcherzyk nie pęka to temperatura nie rośnie, a mi normalnie urosła jakby owulacja była i podejrzewam, że proga też będę miała normalnego jak na owu (dzisiaj pójdę zrobić), dlatego tylko LUF wchodzo w grę. Ja wiem, że takie cykle bezowulacyjne się zdarzają, ale to widać na temperaturze zazwyczaj, że nie było skoku, a u mnie było wszystko. Gdyby nie monitoring to nikt by nie wiedział, że ten pęcherzyk nie pękł bo patrząc na cykl wygląda jakby owu była
A może były 2 pecherzyki i jeden pękł?
 
reklama
Wybaczcie, że będę Wam teraz trochę zawracała dupę, ale głowę mam spuchniętą po wczorajszym... Bo teraz nie wiem co dalej... Czy @ dostanę normalnie? Co się stanie z tym pęcherzykiem? Już naczytałam się o LUF-ie (bo tylko ten zespół pasuje do moich objawów gdzie wydaje się, że owu była, ale jednak jej nie było). Czy jest możliwe, żeby to zdarzyło się jednorazowo? A może dzieje się tak tylko gdy owu jest z lewego jajnika (z prawego było wszystko ok)? Masakra jakaś... Musiałam to wylać tutaj... 😔
Może być to jednorazowy incydent... Mi też w ostatnim cyklu nie pękł a wyjątkowo nawet ovitrelle dostałam i d... Ale dostałam progesteron i po miesiączce na USG zero śladu po torbieli... 🙂 W ciagu ostatniego roku większość cykli miałam potwierdzone owulki na USG i pierwszy raz coś takiego się zdarzyło 🙂 Mam nadzieję że obecny pęcherzyk pęknie normalnie 🤣
 
Do góry