reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Wybaczcie, że będę Wam teraz trochę zawracała dupę, ale głowę mam spuchniętą po wczorajszym... Bo teraz nie wiem co dalej... Czy @ dostanę normalnie? Co się stanie z tym pęcherzykiem? Już naczytałam się o LUF-ie (bo tylko ten zespół pasuje do moich objawów gdzie wydaje się, że owu była, ale jednak jej nie było). Czy jest możliwe, żeby to zdarzyło się jednorazowo? A może dzieje się tak tylko gdy owu jest z lewego jajnika (z prawego było wszystko ok)? Masakra jakaś... Musiałam to wylać tutaj... 😔
 
reklama
Dziołcha Ty masz wyniki marzenie ❤️
Dziękuje 😘 chociaż mimo tych wyników mam 5 guzków na tarczycy. W czerwcu tego roku zdiagnozowano u mnie nowotwór , w lipcu miałam operacje ( na szczęście nowotwór łagodny) może wraca wszystko do normy. Od ponad 2 lat ciąży brak. O pierwszego syna staraliśmy się 2 lata, drugi był wpadka 😉
 
Do góry