reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Mnie właśnie nigdy, a teraz obłęd [emoji87]
Pomijając już fakt, że jest to tak obrzydliwe, że minimum pół litra muszę wypić żeby zabić ten smak [emoji85]
 
reklama
Ja jestem po kontroli u gin czy torbiel zniknęła po okresie i 6 dc torbieli w lewym jajniku już nie ma natomiast w prawym mamy pęcherzyk 15x17 mm... Załamka cykl chyba pójdzie na straty bo pęcherzyk myśli że to co najmniej 10 dc (dopiero wtedy był takich rozmiarów) natomiast endometrium odlicza się jak na 6 dc ledwie 5 mm... Mój organizm chyba zwariował 🙁
 
Czy Was też suszy po acc?
Właśnie wczoraj pisalam ze pije wode litrami a z łazienki wychodze zeby wrocic po 15 min 😂😂 strasznie słabe wychodzą mi przez to testy owu ...
Po co miałoby być grube przed owu? [emoji39] ma być soczyste dla zarodka, jak nie ma zarodka to się złuszcza i buduje na nowo świeżutkie.
Niech rośnie kiedy chce byle w koncu ktoś tam zamieszkał 😂😂😂
 
A powiedzcie mi co suplementujecie ja ostatnio piłam fertistim no i miałam zamawiać a tam tragedia dość że nie dostępne to jeszcze cena tragedia i teraz co tu w zamian
 
Ja jestem po kontroli u gin czy torbiel zniknęła po okresie i 6 dc torbieli w lewym jajniku już nie ma natomiast w prawym mamy pęcherzyk 15x17 mm... Załamka cykl chyba pójdzie na straty bo pęcherzyk myśli że to co najmniej 10 dc (dopiero wtedy był takich rozmiarów) natomiast endometrium odlicza się jak na 6 dc ledwie 5 mm... Mój organizm chyba zwariował 🙁
Ja miałam w 6dc pęcherzyk, który wyglądał jak normalnie w 10dc! A potem na monitoringu w 10dc były 2 w tych rozmiarach i później ten drugi rósł, a ten, który zaliczył falstart się zatrzymał zupełnie. I koniec końców był piękny i owocny ten drugi w 13dc.
 
reklama
Do góry