reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Szczerze nie mam pojęcia :( powiedział mi to lekarz, który robił usg. Poszłam z wynikami do ginekologa, który zlecił badania, a on na to, ze jest wszystko OK. Dodam jeszcze, ze cytologia w porządku oprócz licznych stanów zapalnych, na które tez nie powiedział ani słowa…

No ale powiedział czemu tak uważa? Podejrzewa PCOS? Bo takie z dupy twierdzenie, to sobie może włożyć w… [emoji23] a stany zapalne to się przecież leczy… poszłabym chyba gdzieś indziej [emoji85]
 
reklama
Kurcze wiedziałam, że o czymś zapomniałam :D

Też sobie dziś strzeliłam betę i proga. Zobaczymy co wyjdzie. Namówiłam starego, że jak się nie udało to idzie na badania nasienia w przyszłym tygodniu.

A Ty w końcu odstawiłaś ten progesteron swój?
Wczoraj skończyłam brać (10dni) i dzisiaj narazie się wstrzymuje do czasu wyników, jak się nic nie zmieni w stosunku do wczorajszego wyniku bety a progesteron będzie wysoki to nie będę brać bo nie ma sensu sztucznie wydłużać termin przyjścia @ - mam nadzieje ze dobrze to interpretuje).
My mamy termin badania nasienia na jutro, niezależnie od dzisiejszego wyniku zrobimy żeby wiedzieć co i jak ☺️
Bardzo dobrze ze go namowilas, nie mam doświadczenia w tej kwestii ale sporo się naczytałam ze często wychodzą obniżone parametry i ze ponoć udaje się je „naprawic” wiec myśle ze warto to zrobić :)
 
Dzisiaj jakies lekko różowe plamienie mi się zaczelo... dziwne, bo jeszcze 11 dni do @. Zastanawiam się czy to może być plamienie implantacyjne, ale dopiero 6dpo wiec moze sobie wkręcam...
 
No ale powiedział czemu tak uważa? Podejrzewa PCOS? Bo takie z dupy twierdzenie, to sobie może włożyć w… [emoji23] a stany zapalne to się przecież leczy… poszłabym chyba gdzieś indziej [emoji85]
Bede szukać dobrego lekarza. Ci z luxmedu, na których do tej pory trafiłam to się nadają nie powiem do czego…
 
Z opisu nie wiadomo, ale być może właśnie przez tę zmianę w jajniku lekarz uznał, że owulacja może nie występować w każdym cyklu. Dlatego ja za każdym razem zadaję milion pytań xD też miałam kiedyś na USG w jajniku jakieś dziwne coś i dr nie wiedziała co to jest, a na następnej wizycie okazało się, że to torbiel, która po miesiączce już całkiem zniknęła. Nie przejmuj się, skoro nic więcej nie mówił to raczej nie jest nic groźnego, pewnie też jakaś torbiel :)
Też miałam torbiel, ale lekarka mi powiedziała, że to normalne, że torbielki się robią, ale są niegroźne i najczęściej same znikają po miesiączce 😉
 
Widzę, że dużo dziewczyn ma tutaj zsynchronizowane okresy 😜
U mnie to już 10 dzień cyklu, apka mi pokazuje, że mam 2 dni do owulacji, ale już od dzisiaj będę się starać codziennie albo przynajmniej co 2 dni 😃 nie uprawiamy seksu jakoś regularnie, ale na pewno często. Czasem jest tak, że 3 razy dziennie, albo codziennie, a czasem tak że mam po 3, rzadziej 4 dni przerwy. Ale tego cyklu będę bardzo pilnować, tak jak częstotliwości stosunków 😁
 
reklama
Też miałam torbiel, ale lekarka mi powiedziała, że to normalne, że torbielki się robią, ale są niegroźne i najczęściej same znikają po miesiączce 😉
No więc właśnie :) ja nawet zaszłam w ciążę z torbielą i przez nią wylądowałam potem na izbie z podejrzeniem ciąży pozamacicznej :) taka anegdotka
 
Do góry