reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dokładnie 😘
Pare lat temu jak zaczęłam starania to chciałam mieć od marca do czerwca…
Teraz mi głupio ze miałam takie problemy 🙄
Obojętnie kiedy ważne żeby było i żeby zdrowe i tego nam wszystkim życzę 😘❤️
Faktycznie. Gdyby człowiek to wcześniej wiedział... Wychodzi na to, że lepiej zacząć już wcześniej.
Wzajemnie oczywiście dla każdej czytającej i jej przyszłego dzidziusia, dużo zdrowia 😌
Czy któraś z Was ma wypadanie zastawki mitralnej? Mam nadzieję że objawy w ciąży się nie nasilą...
 
reklama
Nie, dopiero wieczorem, tak przed 21, bo do 20 mam pracę. Z resztą oba pomiary robiłam wieczorem i staram się mniej więcej utrzymać odstęp czasowy :)
A Ty już po pobraniu?
Tak, zrobiłam betę i progesteron i czekam pewnie podobnie jak wczoraj będę mieć wynik Ok 16.
Kurcze szukam po forum i nie mogę znaleźć Twoich wpisów z wynikami bety.
 
Wrzucam jeszcze screena z wynikiem badania. Co oznacza to uwidocznione ognisko w jajniku?
Z opisu nie wiadomo, ale być może właśnie przez tę zmianę w jajniku lekarz uznał, że owulacja może nie występować w każdym cyklu. Dlatego ja za każdym razem zadaję milion pytań xD też miałam kiedyś na USG w jajniku jakieś dziwne coś i dr nie wiedziała co to jest, a na następnej wizycie okazało się, że to torbiel, która po miesiączce już całkiem zniknęła. Nie przejmuj się, skoro nic więcej nie mówił to raczej nie jest nic groźnego, pewnie też jakaś torbiel :)
 
zmianę wypełnioną płynem, prawdopodobnie toriel
Z opisu nie wiadomo, ale być może właśnie przez tę zmianę w jajniku lekarz uznał, że owulacja może nie występować w każdym cyklu. Dlatego ja za każdym razem zadaję milion pytań xD też miałam kiedyś na USG w jajniku jakieś dziwne coś i dr nie wiedziała co to jest, a na następnej wizycie okazało się, że to torbiel, która po miesiączce już całkiem zniknęła. Nie przejmuj się, skoro nic więcej nie mówił to raczej nie jest nic groźnego, pewnie też jakaś torbiel :)
Bardzo dziękuję za odpowiedzi ☺️
 
I hemoglobine glikowaną.
Do tylko przypominam [emoji41]Zobacz załącznik 1364395
Kurcze wiedziałam, że o czymś zapomniałam :D
Tak, zrobiłam betę i progesteron i czekam pewnie podobnie jak wczoraj będę mieć wynik Ok 16.
Kurcze szukam po forum i nie mogę znaleźć Twoich wpisów z wynikami bety.
Też sobie dziś strzeliłam betę i proga. Zobaczymy co wyjdzie. Namówiłam starego, że jak się nie udało to idzie na badania nasienia w przyszłym tygodniu.

A Ty w końcu odstawiłaś ten progesteron swój?
 
reklama
Do góry