reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

I hemoglobine glikowaną.
Do tylko przypominam [emoji41]
@Zazuu jutro idę na glukozę i insulinę, tak jak obiecałam!!
Screenshot_20211213_144913.jpeg
 
reklama
Witam 😁
Napisze wam szybciutko o sobie. Mam 35 lat.
Jestem mamą dwóch synów (10,12 lat)
Doszliśmy z mężem do wniosku że nie będziemy się zabezpieczać. Co ma być to będzie ..... I tym sposobem od ponad dwóch lat nic. W tym cyklu postanowiłam zadziałać 😁 kupiłam miovelia nac i miovelia . Kupiłam testy owulacyjne i działałam. Mam cykle 27/28 dni. W 13 dc wyszedł pozytywny test (rano i wieczorem) dzisiaj mam 17dc
Pozdrawiam 😘
 
A czemuż to lekarz twierdzi, ze możesz nie owulowac regularnie?
Szczerze nie mam pojęcia :( powiedział mi to lekarz, który robił usg. Poszłam z wynikami do ginekologa, który zlecił badania, a on na to, ze jest wszystko OK. Dodam jeszcze, ze cytologia w porządku oprócz licznych stanów zapalnych, na które tez nie powiedział ani słowa…
 
Cześć! ;)
Mam 26 lat. Miło mi zagościć w Waszych progach. Czas starań. W końcu nadszedł czas, by podjąć tę decyzję. Celujecie w jakiś konkretny miesiąc? Znajoma ma troje dzieci z maja 😂
 
Szczerze nie mam pojęcia :( powiedział mi to lekarz, który robił usg. Poszłam z wynikami do ginekologa, który zlecił badania, a on na to, ze jest wszystko OK. Dodam jeszcze, ze cytologia w porządku oprócz licznych stanów zapalnych, na które tez nie powiedział ani słowa…
Wrzucam jeszcze screena z wynikiem badania. Co oznacza to uwidocznione ognisko w jajniku?
 

Załączniki

  • A331B074-418D-4659-9DAF-38384103352C.jpeg
    A331B074-418D-4659-9DAF-38384103352C.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry