reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny! U mnie dziś 11dc powoli robię owulaki, ale jak na razie negatywne 😝 Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że u męża w pracy od lutego będzie zmiana firmy od pakietów medycznych (do tej pory Tu Zdrowie, teraz będzie Medicover), więc szybko klepałam wizytę u jakiegokolwiek ginekologa, żeby wykorzystać ten miesiąc, za który i tak potrącą kasę 🤣 Więc wizytę mam pojutrze na 18, akurat to będzie 13 dc czyli przed samą owulacją, a jeśli coś się przesunęło to będę wiedzieć jak wygląda sytuacja na froncie 😝
 
reklama
Cześć dziewczyny! U mnie dziś 11dc powoli robię owulaki, ale jak na razie negatywne 😝 Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że u męża w pracy od lutego będzie zmiana firmy od pakietów medycznych (do tej pory Tu Zdrowie, teraz będzie Medicover), więc szybko klepałam wizytę u jakiegokolwiek ginekologa, żeby wykorzystać ten miesiąc, za który i tak potrącą kasę 🤣 Więc wizytę mam pojutrze na 18, akurat to będzie 13 dc czyli przed samą owulacją, a jeśli coś się przesunęło to będę wiedzieć jak wygląda sytuacja na froncie 😝
Super, trzymam kciuki za owocne widoki w środę ;)
 
Nic się z nim nie działo, a ponadto wcale nie miałam żadnych objawów, żadnych plamień, nic. Bo są jeszcze różne typy mięśniaków w zależności gdzie są one umiejscowione i to ma wpływ na objawy i problemy z zajściem lub podtrzymaniem.
Zazdroszczę Ci tych zerowych objawów .. każdy organizm jest inny :) ja w końcu mogę powiedzieć, że moja miesiączka jest cudowna o ile można to tak nazwać, nie trwa 7/8 dni tylko skróciła się aż o 2 dni więc czuje się jakby luksusowo 8-). Ja idę jutro do ginekologa, zobaczymy co mi pani Magister powie. Mam nadzieję da już zielone światło po cp i czyste szaleństwo przed Nami :) ,
Tak odbiegając od tematu mięśniaków SERDECZNIE CI GRATULUJĘ JAK I ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY 🥰 . Trzymam kciuki✊✊✊✊
 
U mnie dzisiaj test negatywny, ale nie tracę nadziei, ten test wykrywał ciążę dopiero od 25 HCG a ja mam jeszcze 2 dni do @
Hej! Ja właśnie tez kupiłam takie testy… i nie tracę nadzieje (czuje ukłucia od tygodnia)
Poza tym żadnych objawów…

Jutro mam mieć okres, jak się spóźni to testuje bo wczoraj była biel vizira
 
U mnie 16 dzień cyklu. Pasek owulacyjny równie intensywny jak wczoraj, samopoczucie bardzo dobre więc dorzucamy dziś do pieca. Jestem zadowolona, że tak wypadło przy weekendzie bo od piątku codziennie nam się udaje, dziś mąż ma wolne, jutro idziemy do pracy na 11stą więc myślę że jeszcze dziś i jutro będzie starane. Dzisiejsze usg pozytywne, nie ma się do czego przyczepić.
Nie chcę się nakręcać, żeby się później nie rozczarować ale skrzydeł mi dodała potwierdzona owulacja. Wcześniej nigdy nawet na owulaku nie widziałam żeby była, albo się nie mogłam wstrzelić albo jeszcze organizm się uspokajał po nuvaringu
 
A ja dziś zrobiłam rano test 25 i wyszła mi kreska fabryczna po ok 4 minutach albo ja miałam zwidy. 😅 po wyschnięciu nadal taka sama delikatna więc napewno to fabryczna.
 
reklama
Hej, z mężem staramy się od prawie roku, dzisiaj zrobiłam test z racji, że nie dostałam miesiączki, druga kreska pojawiła się po minucie ale bardzo bladziutka. Czy to moje zwidy? Powtórzyć testy? :)
IMG_20220124_093854629.jpg
 
Do góry