reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Nie pamietam już nawet kiedy podjęliśmy decyzję o odstawieniu zabezpieczeń, ale chyba jakoś na początku 2019 roku lub wcześniej. W kwietniu 2020 straciłam ciążę po szóstym tygodniu. Od tamtej pory leczyłam się endokrynologicznie i najgorsze, ze rok zajęło mi dojście do siebie psychicznie, strata ciąży była dla mnie dramatycznym przeżyciem, do dzisiaj zdarza mi się wyć na samą myśl o tamtym dniu. Na początku 2021 wróciliśmy do starań, znalazłam nową panią doktor która zdiagnozowała mi IO i pcos, jestem na metforminie, bromergonie itd. Aktualnie jestem w piątym cyklu stymulowanym letrozolem, drugi cykl po drożności (oba jajowody drożne). Podsumowując staramy się od +/- trzech lat z jedna stratą po drodze :)
Przykro mi, że musiałaś przejść tę stratę. Trzymam kciuki. Ja do drożności mam zamiar podejść w lutym po okresie, ale narazie czekam na wynik wymazu na chlamydię, 31 stycznia mam wizytę i zobaczymy czy uda się w lutym :)
 
reklama
Bardzo mi miło, ze pytasz 😘 całkiem dobrze, stan podgorączkowy mam przez co mi co chwile raz zimno raz gorąco, ale psychicznie jakoś lepiej niż przy ostatnich ciążach. Chyba mniej świruje, bo w końcu zdałam sobie sprawę, że nie mam na to wszystko żadnego wpływu. Jutro idę na betę.

A Ty jak się masz? 🙂
 
Bardzo mocno trzymam kciuki 😘
Dziękuję, odkąd jestem tu z Wami to autentycznie jest mi łatwiej przechodzić przez wszystkie niepowodzenia ❤
Przykro mi, że musiałaś przejść tę stratę. Trzymam kciuki. Ja do drożności mam zamiar podejść w lutym po okresie, ale narazie czekam na wynik wymazu na chlamydię, 31 stycznia mam wizytę i zobaczymy czy uda się w lutym :)
Dziękuję, ponoć trzy cykle po drożności są kluczowe i najłatwiej zajść w ciążę, mam nadzieję, że u Ciebie się to sprawdzi :)
 
Dziękuję, odkąd jestem tu z Wami to autentycznie jest mi łatwiej przechodzić przez wszystkie niepowodzenia ❤

Dziękuję, ponoć trzy cykle po drożności są kluczowe i najłatwiej zajść w ciążę, mam nadzieję, że u Ciebie się to sprawdzi :)
Mam dokładnie to samo, forum i tyle cudownych duszyczek jest cudowne. Nawet gunwoburze są do zniesienia z Wami 😂❤️
 
Dziękuję, odkąd jestem tu z Wami to autentycznie jest mi łatwiej przechodzić przez wszystkie niepowodzenia ❤

Dziękuję, ponoć trzy cykle po drożności są kluczowe i najłatwiej zajść w ciążę, mam nadzieję, że u Ciebie się to sprawdzi :)
No tak też mówi lekarz, a jak po 3 miesiącach się nie uda to podejdziemy do inseminacji
 
U mnie dziś 22dc więc równo za tydzień testuję ;) dziś z rana test zupełnie negatywny więc po zastrzyku już nie ma śladu, teraz pozostaje już tylko czekać :)
A zastrzyk z czego miałaś? Ja z Pregnylu i nie mam odwagi testować wcześniej niż 14dpo 😬 wolę nawet nie wiedzieć ile się zastrzyk utrzymuje żeby sobie nie robić fałszywych nadziei (mimo że WIEM że to może być jeszcze ślad zastrzyku)
 
reklama
A zastrzyk z czego miałaś? Ja z Pregnylu i nie mam odwagi testować wcześniej niż 14dpo 😬 wolę nawet nie wiedzieć ile się zastrzyk utrzymuje żeby sobie nie robić fałszywych nadziei (mimo że WIEM że to może być jeszcze ślad zastrzyku)
Ovitrelle. Ja właśnie zrobiłam żeby później nie zachodzić w głowę czy ewentualna kreska do jeszcze zastrzyk czy już ciąża :) w którym jesteś dpo? :)
 
Do góry