reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hej Dziewczyny🙂 witam Was❤️
dwa lata temu jak trafiłam na to forum, ale na inną grupę, to po tygodniu zaszłam w ciążę (a staraliśmy się 7mcy), także mogę powiedzieć, że przyniosło mi ono szczęście🍀 mam nadzieje, że tym razem będzie podobnie!
Na pokładzie mama 2latka z Małopolski.
Starania o rodzeństwo od obecnego cyklu.
Trzymam za Nas wszystkie kciuki i zaczynam walkę💪💪💪
 
reklama
Witaj ♥️♥️ napisz proszę, jakie zalecenia masz od immunologa? I jak Wasze starania?
Miałam przez 22 dni encorton i equoral, od pozytywnej bety accofil i encorton a od owulacji acard, z tym ze ja mam tez kir Aa i przeciwciała wiec ciężko mi powiedzieć jak to wyglada w przypadku tylko cytokin i NK, być może ten equoral tylko i encorton na osłabienie. Nasze starania w tym cyklu się zakończyły. Co dalej zobaczymy ale immuno nie chce drugi raz 🙂
 
Miałam przez 22 dni encorton i equoral, od pozytywnej bety accofil i encorton a od owulacji acard, z tym ze ja mam tez kir Aa i przeciwciała wiec ciężko mi powiedzieć jak to wyglada w przypadku tylko cytokin i NK, być może ten equoral tylko i encorton na osłabienie. Nasze starania w tym cyklu się zakończyły. Co dalej zobaczymy ale immuno nie chce drugi raz 🙂
Dziękuję za odpowiedz. Ja mam plaquenil na 3 miesiące, a od pozytywnego testu encorton. Póki co czekam na efekt drugiego cyklu, ale czuję,że nic z tego nie będzie :(
 
Hej Dziewczyny🙂 witam Was❤️
dwa lata temu jak trafiłam na to forum, ale na inną grupę, to po tygodniu zaszłam w ciążę (a staraliśmy się 7mcy), także mogę powiedzieć, że przyniosło mi ono szczęście🍀 mam nadzieje, że tym razem będzie podobnie!
Na pokładzie mama 2latka z Małopolski.
Starania o rodzeństwo od obecnego cyklu.
Trzymam za Nas wszystkie kciuki i zaczynam walkę💪💪💪

Hej, ja mam w domu 6-cio latkę, która jest z pierwszego cyklu starań bez wspomagaczy, od prawie roku walczę o rodzeństwo i końca nie widać, trzymam za Ciebie kciuki żeby Ci się udało bez przygód.
 
Cześć dziewczyny! Zaczynamy się starać o rodzeństwo dla naszej pełnej życia dwulatki :) może któraś z was wie czy po odstawieniu kontraceptu (ostatnia tabletka tydzień temu) muszę robić przerwę w staraniu?
 
Hej, ja mam w domu 6-cio latkę, która jest z pierwszego cyklu starań bez wspomagaczy, od prawie roku walczę o rodzeństwo i końca nie widać, trzymam za Ciebie kciuki żeby Ci się udało bez przygód.
dziękuję! I ja mam nadzieję, że Twoja córka jak najprędzej doczeka się rodzeństwa🙂 moja poprzednie starania też nie obyły się bez dramatów, nawet już wyszłam od ginekolog z zaleceniami, żeby zaczynać przygotowywać się do invitro, a za dwa tygodnie okazało się że jestem w ciąży, także swoje też przeszłam.
Czekam co los przyniesie teraz.
 
reklama
Hej, mogę dołączyć do was?
Staramy się z mężem od 01/2021. Niestety nieskutecznie. Podczytuję was od początku naszych starań. Ale dopiero teraz postanowiłam napisać.
U męża stwierdzono HCV podczas rutynowych badań. Zrobiłam badania anty-hcv sobie i niestety też okazało się, że jestem zakażona :( Nie mamy pojęcia kiedy mogliśmy się zarazić. Postaramy się wykorzystać ten czas na szukanie przyczyn braku ciąży dotychczas.
 
Do góry